רוצו להציל את המדינה!

בעז שפירא , ד' בניסן תשע"ט

דעות בעז שפירא
בעז שפירא
צילום: עצמי

נותרו עוד שש שעות בהן ניתן לעשות המון...

אם אתם בעד ריבונות על ארצנו והמשך קיום ההתיישבות בכל ארץ ישראל וחיזוקה צאו מהבית והצביעו.

אם אינכם יכולים לסבול עוד את הכפייה של בג"צ המנתץ ביוהרה ובחוצפה את היקר לכם גשו אל הקלפיות על מנת לסלקו מעל דרכנו, להקטין כוחו ולהחזירו לממדיו הנכונים.

אם נקעה נפשכם מהפריצות בערינו, מהסוטים המתדפקים על מפתננו ומאדרים על ידי תקשורת עוינת ופוליטיקאים נלוזים קומו ועשו מעשה. אם הנכם יראים נוכח המגמה המחלישה את צה"ל ופוגעת בכוחו תוך סיכון חיינו וחיי חיילינו הגיבורים- אל תהססו. צאו מיד ופעלו.

אם השבת, המשפחה היהודית, קדשי ישראל והתורה ולומדיה יקרים ללבכם אל תשקטו ואל תנוחו עד אשר תפעלו.

עכשיו!

תמצית הדברים דלעיל ידועה ומוכרת. כעת אנו בעיצומו של יום בו תוכרענה הסוגיות ותעוצב המדיניות לשנים הקרובות. במידה רבה בידינו הדבר. באם יפעל כל איש בתוך ביתו ויגיע עם אשתו וילדיו לקלפי, באם ידאג כל יהודי נאמן לעמו לתורתו ולארצו לגייס את הוריו המבוגרים, את בני משפחתו העצלים, את הצעירים אותם הוא מכיר, את שכניו, את בני קהילתו, את מכריו המהססים ואת כל מי שהוא מכיר שהנו מתנדנד או אדיש או מיואש. באם כל אחד ואחד מאתנו יתמלא בהכרת גודל השעה והשליחות...

כי אז נצליח במשימה וננצח במערכה. מערכה שהיא על המשך חיינו כיהודים מאמינים בארצנו ארץ הקודש.

שש שעות הן המון זמן. זמן לגשת ולהצביע, זמן להרים טלפונים, זמן להסיע קשיש המתקשה, זמן לברר עם השכנים אם כבר הצביעו, זמן להזעיק את הילדים שנסעו לטייל ואינם בטוחים שהם רוצים "להשתתף בבחירות". אלה רגעים ושעות של הכרעה, רגעים שחשיבותם לא תסולא בפז.

לכן, קומו כאיש אחד ועשו מעשה, בנפשנו הדבר.

והשם יתברך יצליח את דרכנו.