די!

מזעזע לקרוא את קריאות השמחה לאיד של אנשי שמאל כלפי תושבי הדרום.

אל"מ (מיל.) משה לשם , א' באייר תשע"ט

דעות משה לשם
משה לשם
צילום: עצמי

בימים אלה של אש ,הרס ,הרוגים ופצועים ,אני יוצא בקריאת די! לשני כיוונים:

די לקרע בעם!

מזעזע לקרוא את קריאות השמחה לאיד של אנשי שמאל כלפי תושבי הדרום. משולהבים בצורה הזויה ורוקדים על דם אחיהם, רבים ממצביעי השמאל מתגרים בתושבי הדרום: "הצבעתם לביבי ,תאכלו אותה"! הם מופיעים ברשתות חברתיות וב"טוקבקים" בתקשורת הדיגיטלית.

אך הגדיל לעשות אלוף בדימוס יום טוב סמיה. זה לא עוד אדם שבעילום שם שמח לאיד של אחיו בדרום. זהו אדם משכיל (לפחות פורמלית) אלוף לשעבר בצה"ל שהצטרף לקהל מוסת ואמר "לתושבי הדרום יש טענות, אבל 90% בחרו באותה ממשלה שלא עשתה כלום בשבילם, אז אל תקטרו על המצב בעוטף עזה. תגידו שאתם מבסוטים , כולל הסבב של היום".

אילולא שמעתי זאת בקולו ,לא הייתי מאמין שדבר כזה יתכן. וכשנשאל מה היה עושה? נתן את פתרונו "החכם": שצה"ל ישמיד את החמאס בעזה ויחזיר את השליטה לידי הרשות הפלסטינית. כלומר האלוף יום טוב סמיה ממליץ ברוב חוכמתו שצה"ל יהפוך לצבא השחרור של פלסטין ובדם חיילנו נתרום את עזה לשונאנו ברשות הפלסטינית.

אני קורא מכאן להפסיק את השנאה הפנימית בימים אלה. די לרפיסות!

קריאה זו מופנית לראש הממשלה ושר הביטחון נתניהו. המחבלים מובילים אותנו באף. החמאס, הג'יהאד האסלאמי ושאר הארגונים אשר בעצם פועלים בתאום מלא, קובעים למדינת ישראל את סדר היום. הם מחליטים מתי תתלקח האש, מתי ישוגרו רקטות וטילים לשטחנו, או רק בלוני נפץ ותבערה הם מגדירים את גובה הלהבות ואת האמצעים. וכשהם רוצים להפסיק הם לוחצים עלינו באמצעות מתווכים שונים ומדינת ישראל רוקדת לקול החליל הטרוריסטי.

בסחטנות הם מקבלים כסף והקלות ביד אחת, ובידם השנייה, פוגעים בנו.

הגיעה הזמן להפסיק את ההצגה ולהתרפס בפני אדוני הטרור.

נכון אנחנו עומדים לפני כמה תאריכים חשובים , יום העצמאות ה-71 ולהבדיל האירוויזיון . וכנראה שאצל כמה ממקבלי ההחלטות חשוב להראות לעולם שאנחנו מדינה "נורמלית" ומאוד חשוב לנו שיתקיים כאן האירוע המוזיקלי, אבל אנחנו חיים במדינה לא נורמלית. אנחנו חיים במציאות בה אלפי ילדים בדרום הארץ חיים בחרדה איומה. אנחנו חיים במציאות שהורים דעתם נטרפת מדאגה לילדיהם.

במדינה בה יורים מחבלים טילים נגד טנקים על כלי רכב חולפים.  במדינה בה הופסקה תנועת הרכבות לדרום וכבישי תנועה נחסמים.

לכן במדינה כזו אין ערך לחגיגות של אירוויזיון . מצידי שיבוטל האירוע אבל יינתן ביטחון לאזרחי ישראל. די לרפיסות, צריך לפגוע ולהרוג מחבלים וראשיהם, לא "לנקוש" בגג אלא להפיל את הגג על ראשי מפקדי הטרור.

בעוצמה ובנחישות וללא חשש מ"מה יגידו" כי מדינות העולם תמיד יאשימו אותנו ולכן צריך לחשוב על בני עמנו תחילה.