כפייה במסווה של חוויה תרבותית

מתחת לזרקורים ולהפקה המתוחכמת, מסתתר ריקבון מוסרי המנסה לחנך את החברה הישראלית מחדש.

הרב דרור אריה , י"ב באייר תשע"ט

במוצאי שבת קודש לאחר חילולי שבת גדולים תחל חגיגת האירו-בזיון לקדשי ישראל. הפקת ענק בעלת אופי מגמתי להחדיר רעיונות של  "הכלה גיוון ואחדות" לגילוי עריות וטשטוש זהות! 

תחת הכותרת "העזו לחלום" מדרבנים לחלום מעוות. החל מבחירת (חלק) מהמנחים שבחר לבנות "זוגיות" מנוגדת לקדושת ישראל, ובאין סוף הדגשות וצילומים של מיניות הסוטה מהמסלול הנורמטיבי. המסר הוא שתל אביב 2019 היא בירת הקידמה והלהט"ב. אל תתנו לילדים שלכם לצפות!

מתחת לזרקורים ולהפקה המתוחכמת, מסתתר ריקבון מוסרי המנסה לחנך את החברה הישראלית מחדש.
זוהי כפייה במסווה של חוויה תרבותית! בזבוז של מאות מיליונים מכספי משלם המיסים לערב אחד, הבא לרצות מיעוט קטנטן והזוי הכופה ללא בושה את דעותיו על הרוב הבריא הישראלי! די לכפיה המינית!

ילדינו מותקפים! אירועי האירווזיון משמשים לקדם אג'נדת מיעוט שהוא פחות מאחוז בחברה, המנסה לחנך מחדש וליצור תמונה מעוותת של "משפחה"לא נורמלית, של זהות מחוקה. הציבור בישראל מותקף ללא רחם השכם והערב, בהדגשת יתר בפלטפורמה החדשה של החד מיניות. למה ילדינו צריכים לצפות בזה, זוהי כפייה מכוערת.

היקף הפרסום למיעוט, שלא משקף את הנורמה המקובלת, גורם לחשוב למי שלא מכיר את המדינה כאילו כל בניין מגורים בישראל מורכב מחצי משפחות נורמטיביות וחצי לפחות או יותר הם חד מיניים. בועת הלהט"ב הזאת משתלטת לנו על המחשבות, מנסה לחדור לליבם של ילדינו. זוהי כפייה מכוערת ולא מוסרית, הממומנת מכספי הציבור. קוראים לזה "נאורות" אבל זה חושך מצרים! בושה!

הגויים מסתכלים עלינו ומשפשפים עיניים, בתנ"ך למדו כי מציון תצא תורה, איזו השפלה! זו לא קידמה! זו חזרה לטומאת כנען, זו פגיעה בדור העתיד, תוך עידוד לפונדקאות המאמללת  ילדים וסחר ברחמיהן של בנות העולם השלישי למען אלה שהעזו לחלום הזיה של בניית משפחה בדרך כה מעוותת.

הלב דואב, שהרי הרוב בישראל אינו חי כך, הרוב נחנק ונאנק מכאב, הדרך הזו חונקת את עתידו. בשביל זה באנו לארץ הקודש? בשביל לחקות את הזיות אירופה ואמריקה, ולשתות בפה מלא את תרבותן הגוססת??
איזה בזבוז משאבים לריק, איזה פספוס, אף אחד לא קונה את ההצגה הכושלת הזאת. טרגי-קומדיה, של עלובי החיים.