דור הקץ המגולה והנורמלי

החברה הישראלית נאבקת על מהות הקיום שלה. המערכה היא כוללת וערך קדושת המשפחה במרכז המתקפה.

הרב דרור אריה , ז' בסיון תשע"ט

בדורנו דור הקץ המגולה עם ישראל הולך ושב לארצו ולעצמיותו.

ראשיתה של התחיה מאז קמה הציונות החילונית היא בתודעה חילונית, למרות שמקורה קודש. אט אט הולכת ומפנה הקומה החילונית את מקומה לקראת הופעת מדרגת הקודש, שהיא המדרגה העצמית האמיתית של האומה ושל היחיד בישראל.

מסעו של אברהם אבינו שהחל בקריאה גדולה בשם ה', הולך ומתעצם בדורנו. אלא ששני תהליכים סותרים מתרחשים בו זמנית ככל שהגאולה מתקדמת. מחד, תנועה גדולה של תשובה, של חזרה אל הטבע הקדוש היהודי שלנו, ריבוי תורה ואמונה בהיקף חסר תקדים.

מאידך, הרשעה אשר חשה את כליונה, חוגרת את שארית כוחותיה ומנסה בכל דרך להסיט את הקטר מנתיבו הקדוש והנורמלי, למחוזות של טומאה וסטיות תוך נסיון למחוק את המוסר, את ההבחנה בין טוב לרע , בין קודש לטומאה, ולקבוע "נורמות" חדשות.

ההתעוררות לתשובה היא איתות מנשמתו הגדולה של הדור החפצה בקודש, בטהרה, ברוח גדולה שתתאים לעצמיות האמיתית שלו.

ברוך ה', מדינת ישראל כבר לא תחת איום קיומי, עתה החברה הישראלית נאבקת על מהות הקיום שלה!
כוחות אדירים מנסים להסיט את האומה מהטבע האלוהי שלה, להשכיח ממנה את גדלה, להדיר את רגליה מהר סיני לתחתיות ארץ. המערכה היא כוללת, וערך קדושת המשפחה, במרכז המתקפה.

הערך הגדול הזה מותקף מפני שהוא יסוד לבניין האומה, אומה בריאה בנויה ממשפחות נורמטיביות, שהשכינה שרויה בתוכם, מה טובו אוהליך יעקב משכנותיך ישראל.

התלבטנו מאוד האם נכון לצאת ולמחות, מן הסתם יהיו שיאמרו שכדאי וראוי לעסוק בחיוב, יצטטו את דברי הרב זצ"ל על הצדיקים הטהורים שאינם קובלים על הרשעה אלא מוסיפים צדק וכו'.מי שחושב כך עדיף שיעצום עיניים וידמיין שבכך תיפתר הבעיה.

לצערנו, מה שבעבר היה מחוץ לשיח ונחשב ללא לגיטימי נמצא במרכז השיח ומועמד לחקיקה, זאת בשל שימוש אסור בפסיכולוגיית המונים להכשיר בכל מיני דרכים מתוחכמות את השרץ.

מומלץ ללמוד את "חלון אוברטון" המתאר את  השיטה בה משחקים בראשו של הציבור ומזיזים אותו אט אט לעבר דעות שבעבר היו לא לגיטימיות.

מישהו כאן משחק בציבור. הציבור בישראל מצביע ימין אך הדעות והמחשבות של השמאל הקיצוני שוטפות אותו ומשתלטות על השיח דרך ממשלת הצללים המרושתת היטב במשרדי הממשלה ובתקשורת.

האיום על הזהות הוא מסוכן יותר מאיום הגרעין האיראני. ראה מה מתרחש באירופה, שם ה"קידמה" לוקחת אותם אחורה.

אירופה בדרך לאבדון, האוכלוסייה המקומית המקורית הולכת ונמחקת ואת מקומה תופס האיסלאם הקיצוני.
היבשת שהייתה ערש התרבות המערבית משנה פניה, עומדת בחוסר אונים מול הגל האדיר של הפליטים שמסתער ברעב גדול על היבשת הנוצצת.

יש לו לאיסלאם הרבה מפתחות לכיבוש הקל שנתנה בידו ההגות הפוסטמודרניסטית: ערך השוויון, זכויות אדם, כבוד, חופש ביטוי וקבלת השונה. הערכים הללו שעוותו על ידי המודרנה סירסו את הזהות הלאומית של עמי אירופה ושיתקו את מנהיגיה.

הכיבוש קל מפני שהנוגדנים הבריאים שנועדו להגן על העצמאות והלאומיות, הוצאו מגופה של אירופה.
עולם הערכים המטושטש בכוונה בשם הקידמה וההכלה, כמוהו כסם הרדמה המאפשר לנתח ולהחליף את כל האיברים המקוריים בתותבות זרות ללא התנגדות המנותח.

אבדן הזהות, שבא מהעצמת התאוות, וריסוק סולם הערכים כמוהו כשבירת עמוד השדרה הלאומי.
אירופה חולה במחלה סופנית, ואת התרבות החולה הזאת מנסים לייבא ולהחדיר במוסדות החינוך שלנו כבר מגיל צעיר מאוד בגן הילדים.

אם לא נתעשת, מה שקורה באירופה עלול להתרחש גם כאן בארץ הקודש.
בעבר גלינו מארצינו לאחר שנדבקנו בטומאת העריות של מצרים ועמי כנען, גם אז היו לנו נביאי שקר שסימאו את עיני הציבור. אנו מובטחים שחורבן שלישי לא יהיה אך עלינו לדעת שעדיין לא טוהרנו לגמרי מחטאי החורבן של הדורות ההם.

עלינו להיות בני חורין! עם חופשי בארצנו, להלחם בעוז ולהשתחרר מהטרור הרוחני שמנסה לכבול את נפשנו, להקטין ולהחליש את הטבע האמיתי שלנו החפץ בטהרת לב ,אהבת אמת ונועם.

אוניברסיטת בר-אילן מעודדת פוליאמוריה, עיתון הארץ קורא להפסקת הילודה ע"י עידוד לזנות בתוך המשפחה ועם בהמות, זוהי הסתה לרצח נשמת האומה,למחיקת היתרון הרוחני של האומה המופלאה שלנו, שנצחיותה באה מכח טהרת רוחה ונשמתה!

הקולות האלוהיים הכתובים בתורה הם הם הטבע שלנו, "ודבק באשתו'' ולא בזכור ולא באשת חברו, זה הטבע האמיתי שחקוק בדנ"א של כל אדם, אפילו גוי. קל וחומר בישראל.

אגב, גם עולם המדע הנאור מתחיל להודות שהניסיון להמיר את הטבע ולשנות את המודל הנצחי של אבא ואמא אינו מוצלח בלשון המעטה: במחקר שנעשה באוניברסיטת טקסס בארה"ב הוכח כי ילדים שגדלו במשפחות חד מיניות סובלים באופן מובהק מבעיות נפשיות, חברתיות, רגשיות, מיניות והתנהגותיות קשות.

העזרה הגדולה ביותר לבנינו ובנותינו התוהים היא לא ליישר קו עם הבעיה, כמו שלא נכשיר נטייה לניאוף וגניבה אלא נעודד להתמודד בגבורה (ולא ח"ו להתגאות בעבירה). נאמר לכל מי שנתקף במחלה של התת תרבות המערבית שאפשר לצאת מזה, שהטבע הקדוש יותר חזק מכל הרפש שמזרימים לנו בכל האמצעים.

אם יצאנו מאלפיים שנות גלות והטבע האלוהי שלנו ניצח את כל אויבנו שמבקשים לכלותנו, קל וחומר שגם את החומה הדמיונית הזאת נפיל.

המחאה פועלת. בשנה שעברה הגיעו למצעד ה"גאווה" 40000 איש, ואילו השנה פחות מ10000!
אט אט מתברר שזו בועה שמייצגת פחות מאחוז מהחברה.
התקשורת ניסתה להציג מצג שווא של אלפים מול כמה מאות. ישיבות רבות נשארו בבית המדרש, בתי ישראל בשיא הכנות לחג, ובכל זאת הנוער הנפלא שלנו היה בשבוע אחד בכמה מוקדים! בריקוד דגלים, בתפילת ר"ח ופעילות שילוט בכל רחבי ירושלים! 

אילו הייתה קריאת חירום לצאת לרחוב היו כמיליון נורמלים שוטפים את רחובות ירושלים. אך אל דאגה. בליל שבועות טיהרו את רחובות עיר הקודש רבבות רבות שזרמו כנהר לתפילת ותיקין בכותל, עד לכדי יצירת פקק אנושי בסימטאות העיר העתיקה! (כמובן שאת זה לא יסקרו)

זה הרוב הבריא והנורמלי שבא בלי פיתויים של הפנינג מהקרן החדשה, במסירות נפש להראות את פני ה'!
אנו מחוייבים, ביחוד  בדור המיוחד שלנו להכיר את האני האמיתי, לעצמנו ולעולם כולו.

העולם מפרכס, מבקש חמצן, כבדי הראייה הוזים שמדובר בריקוד של קידמה, אך האמת היא שהוא מבקש אויר הרים,חבל הצלה מציון ומירושלים.

העידן הדיגיטלי מזרים לנו המון מידע, ומגביר את סף הגירוי והבלבול, מקים חומות בין האדם לנשמתו, מסתיר ממנו את האות שלו בתורה, לא נכנע! נעצים את האני האמיתי, נעצים את הבקשה ואת ההקשבה לנשמתנו הטהורה. נזכיר לעולם ולנו כמה יופי ואהבה יש במשפחה ובאהבה הטהורה בין לאישה.

הגויים לא ילמדו אותנו אהבה מהי! נעצים את המשפחה האמיתית, את האהבה האמיתית, נעצים את הקריאה בשם ה' אותה החל אברהם!

ונסיים בפסוק רלוונטי מצפניה ג':
בַּיּ֣וֹם הַה֗וּא לֹ֤א תֵב֙וֹשִׁי֙ מִכֹּ֣ל עֲלִילֹתַ֔יִךְ אֲשֶׁ֥ר פָּשַׁ֖עַתְּ בִּ֑י כִּי־אָ֣ז ׀ אָסִ֣יר מִקִּרְבֵּ֗ךְ עַלִּיזֵי֙ גַּאֲוָתֵ֔ךְ וְלֹֽא־תוֹסִ֧פִי לְגָבְהָ֛ה ע֖וֹד בְּהַ֥ר קָדְשִֽׁי׃