הרב העומד בפרץ?

פבל בלנקוביץ' , ט"ו בתמוז תשע"ט

דעות הרב רפי פרץ
הרב רפי פרץ
צילום: באדיבות המצולם

הרב רפי פרץ באמירה תמימה ומדויקת, אמירה נוטפת דמוקרטיה וליברליות, הצליח להוציא כל מה שיש לציבור הרחב בבטן. 

ארגוני הלהט"בים המפעילים טרור מחשבתי ניצחו שוב והצליחו לגרום לשר החינוך להתנצל על כך שהעז לחשוב בשונה מהמקובל אצלם אך הציבור כבר לא מפחד ונחשף לכך שישנם טיפולי התאמה נפשית שעוזרים ומסיעים. 

הנסיון להשתיק את העמדה המדעית כפי שנראה במאמר, ואת השכל הישר – כפי שנראה לקמן, על ידי צעקנות ודמגוגיה לא יעזור – כמו שאומרים אצלנו: מי שצועק – לא צודק! 

מה שקרה עם הרב רפי פרץ היה תקדים חדש בטרור המחשבתי הלהטב"י כפי שהגדיר זאת אריה גולן: "לינץ כזה עדיין לא ראינו", הוכיח לכל מי שעיניו בראשו, מה היא השליטה של ארגוני הלהט"בים, תקשורת של הפחדה ואלימות מילולית, בשם הליברליות נעשו הם דיקטטורים של ממש, אולי מתוך פחד שיעלו על האמת הפשוטה? 

כבר הגיבו רבים וטובים על הסוגיא אך ברצוני להעלות נקודות שלא ראיתי: 

בנייר העמדה של הסתדרות הפסיכולוגים בישראל לגבי טיפולי המרה אחרי קביעת העמדה כי טיפולי המרה מסוכנים, וכו' מובא המשפט הבא: "יש להניח כי סיבות של "תקינות פוליטית" מקשות על האפשרויות למימון ופרסום של מחקרים בדבר יעילותם האפשרית של טיפולי המרה". אמירה זו, שנכנסה למסמך מקצועי (!) מעידה מעל לכל ספק על ההשתקה בעולם האקדמיה, על המקום שהתקינות הפוליטית גזלה מהמחקר המדעי את האפשרות לשאוף לבירור האמת הטהורה. 

על כן, במסקנות בסעיף 4 כתוב, "פסיכולוג המקבל לטיפול מטופל החש שנטייתו או התנהגותו המינית ההומוסקסואלית עומדות בסתירה לאמונתו הדתית או עלולות לגרום לניתוקו מסביבתו החברתית או התרבותית, חייב לכבד את ערכיו ואמונתו של המטופל ולנסות לעזור לו בהתאם, כמו כן עליו לוודא שהמטופל מבקש טיפול מרצונו החופשי וכו'."

בנוסף, טענותיהם החוזרות והנשנות של ארגוני הלהט"בים ושליחיהם בעיתונאים, שהנטייה זו היא מולדת, איננה מדעית, כפי שמעידים פרופסורים רבים, לא נמצא שינוי גנטי בהקשר של נטייה זו. כל מדען שעוסק במחקר שואל מה היא קבוצת המחקר אשר עליה מבצעים את המחקר? 

איך נוכל להכריע בנושא האוריינטציה המינית, האם כל אדם שחווה חוויה ניתן להכניס לקבוצת המחקר? האם מי שמצהיר? מי שחי חיי זוגיות חד מיניים? כל בר דעת, בעל ניסיון מחקרי, יודע שאין בזה שום מדע, אלא פופוליזם, כספים, והרבה הרבה שטיפת מח. 

המפתיע הוא התמיכה הבלתי מסויגת של הסתדרות הפסיכולוגים בישראל בטיפולי ניתוחים לשינוי מין. תמיכה זו מביאה למצב בו מדינת ישראל מממנת התחלתו של טיפול זה אפילו בהיות המטופל קטין על ידי סירוס כימי של הזרקת הורמונים, כאשר לאחר הסירוס בהיותו בגיר מגיעים גם לשלב של כריתת איברים, אפרופו טיפולי המרה – ניתוח שינוי המין קרוב הרבה יותר באגרסיביותו לטיפולי ההמרה האגרסיביים שנעשו על ידי הנוצרים אליהם כולם מתנגדים היום. 

השאלה העולה, כיצד ניתן להרשות דבר כזה? והלא, אין שום הוכחה שהדבר גנטי, ואם אין הוכחה כזו מדוע מתירים ומממנים מכסף ציבורי לאדם שחש בלבול בין זהותו המינית לבין גופו שלו לחתוך את איבריו? איך חברה מערבית ומחקרית כנה, נותנת לזה יד? איך הגיע מצב שצה"ל מממן ניתוחים אלו, במקום לנצל כספים להגנה והתקפה? שימו לב, איך ה"תקינות הפוליטית" הביא אותנו למדרון חלקלק וכולם נסחפים אחריו לתהום. 

אז בואו ונבחן את האפשרות להתאים את הגוף לנפש לעומת האפשרות להתאים את הנפש לגוף. 
התפיסה השולטת בתקשורת מטפלת בהזרקות כימיות ובסכין (טיפול המרה!), בזמן שהקוראים תיגר על השיטה מטפלים בדיבור ובשיח.

הנאורות כופה על הגוף את הבלבול הנפשי, בעוד היועצים הדתיים במוסדות החינוך מביא גישה הוליסטית המקיפה את הגוף והנפש להיות אחד. 

הנאורות כופה משפחה חדשה שבדרך סוחרת באיברים ובילדים, המסורתיים עושים ככל יכולתם לסייע ולעזור להקמת משפחה טבעית. 

הרב רפי פרץ שר החינוך התבטא בראיון אצל דנה וייס בצורה המקובלת בציבור הדתי אותו הוא מייצג, מציגים את עמדתו כחזרה אבל מי שמעיין במכתב מבין שמדובר בדמגוגיה של ארגוני הלהטב
כולנו נגד המרה כפייתית פולשנית ופוגעת 

כולנו בעד בחירה חופשית ומי שאמונתו היא שניתן לטפל נפשית בנטיה שיטפל, יש מדע תומך ! 
כולנו בעד מדע אמיתי ומדויק ולא כניעה לפוליטיקורקט.

הרב רפי עמוד בפרץ!
הציבור השמרני כולו סומך עליך ומאחוריך!