יום אחד לבחירות הגורליות

אני נדהם מההחלטה של רבים וטובים להשתכנע פעם אחר פעם מקמפיין הגעוואלד של הליכוד. אל תשעו לדברי שקר ולספינים.

הרב חיים רטיג , ט"ז באלול תשע"ט

יום אחד נותר עד לבחירות ואנחנו שוב מונחים לפתחן של החלטות גורליות שיכריעו את גורלו של עם ישראל, ויותר מזה את גורלה של הציונות הדתית.

זה לא סוד שהציונות הדתית מותקפת בחזיתות רבות, טענות על "פייק הדתה", השתלטות על הצבא כביכול, ניסיון לחסום ולהקטין את ההשפעה של אנשים שבה, ויותר מזה סוג של הסתה פרועה עם ריח אנטישמי מיוחד.

נפרצו כל הגבולות בעניין זה, משתלחים בנו השכם והערב ואנחנו שותקים ולא משיבים מלחמה שערה. נכון, דברים רבים השתנו, הציונות הדתית רכשה לה מקומות של כבוד במערכות החיים של המדינה במקומות שונים, אבל עתה היא עת חירום מגזרית. המגזר בסכנה ואיתו כל מערכת הערכים הסובבת אותו, כל היופי המיוחד של הסרוגים עומד תחת מתקפה.

לכן, הגיעה "עת כנוס" להתאחד סביב הרשימה שלנו, כל ההתפזרות הציבורית שלנו בהצבעה למפלגות שאינן צבועות בצבע אמוני לאומי צריכה להשתנות. צריכים אנו נציגות גדולה וחזקה ומשמעותית בכנסת ונציגים דתיים במפלגות חילוניות לא מספקים את הסחורה המגזרית, את ערכי הציונות הדתית כי הם נבלעים בכוחות גדולים מהם שם.

אז נכון אתה לא מגזרי ולא אוהב להיות משויך למיעוט, אך, מה לעשות והדבר קיים ויש גם חשיבות ושבח במציאות המגזרית. המגזר שומר וישמור על הערכים שלנו, על התורה שלנו, על השירות בצבא שלנו, יבטיח שנפסיק להיות "ילדי כאפות" של גורמים שונים.

אני נדהם מההחלטה של רבים וטובים להשתכנע פעם אחר פעם מקמפיין הגעוואלד של הליכוד, האם אנחנו צריכים להציל אותו פעם אחר פעם ואז להיות מבוזים כי אנחנו קטנים וחלשים? בתחילה אנחנו מצביעים להם ואז הם אומרים טוב, אתם מפלגה קטנה אז לא מגיע לכם יחס מיוחד.

אני קורא לכולם להצביע ימינה, למפלגת הבית שלנו, לאנשים שלנו, לכוח האמוני לאומי שלנו שכולל מגוון רב של אנשים, כן, גם לי יש ביקורת מדוע לא הכניסו את בן גביר לרשימה, גם מחשבה שלא כולם הכי מתאימים להיות חברי כנסת, אבל בסך הכל המצב יותר טוב מאשר במפלגות אחרות, הגיע הזמן להוביל את העם ולצורך כך צריכים מפלגה גדולה.

אל תשעו לדברי שקר ולספינים, אל תאמינו לקמפיינים שונים, תחזרו הביתה לימינה ותצביעו בצורה ברורה בעד ערכינו ערכי הציונות הדתית, הגיע הזמן שהציונות הדתית תתחיל להנהיג, להוביל ולא להיות חיוורת אחת כזו שנמצאת ברקע לכל המאבקים האידיאולוגים בלי להשפיע ורק לשאת עיניים לשמיים.

יש שמוצאים פגמים וחסרונות ברשימה, אני אומר לכם הם אנשים ראויים, הרשימה היא רשימה טובה, צריך לחזק והתחזק, להמשיך ולהעצים את המהלך של דור הכיפות הסרוגות, כוחנו הוא באחדות.

לסיום, אילת שקד היא האשה הנכונה במקום הנכון להוביל את רשימה שלנו, להביא את הבשורה לקהלים רחבים אין מישהו מתאים ממנה, מאחדת ומחברת ערכים דתיים עם הציבור הרחב.

כולנו נתאחד סביב הרשימה ונסייע לה ככל יכולתנו, היא כבר הוכיחה את עצמה כראויה וכמובילת דרך בציונות הדתית. אסור להירתע מלהצביע לה.

מחר יהיה האות הזה ונזכה להגדיל תורה והאדירה, לכוון לשם שמיים ולאהוב כל אחד מישראל. גם מי שלא מסכים איתנו, ובא לציון גואל.