השוד הגדול

בעז שפירא , כ"ה באלול תשע"ט

דעות נתניהו הערב
נתניהו הערב
צילום: עצמי

כך, במשך חודשים ארוכים של תועמלנות שקרית וכוחנית הצליח השמאל בהובלת התקשורת העוינת ומערכת המשפט לגנוב את הבחירות ולהציב את המחנה הלאומי (רוב מוחלט בעם) בעמדה מוחלשת ממנה לא יוכל להגשים את מאוויינו הלאומיים.

והכול קשור במערכה נגד בנימין נתניהו.

אתחיל מהסוף. ביום הבחירות האחרון גילינו שהמוני יהודים נעדרו מהקלפיות. במעוזי ליכוד מובהקים כדוגמת  בת ים, באר שבע ואשדוד הגיעו הרבה פחות מצביעים מהפוטנציאל הקיים למחנה הלאומי. כפי שיבואר לקמן, אין מנוס אלא להסיק מכך שהיעדרותם של רבים כל כך קשורה בדבר אחד – הצלחתו הכבירה של השמאל להשחיר את פניו של נתניהו, להעמידו בסמוך אל עמוד הקלון, להטיל צל כבד על אופיו ואישיותו ולגרום לרבים להסתייג ממנו ולא לתמוך בהמשך כהונתו. 

השיטה פעלה כך: חקירות אינסופיות תוך השקעת מעל למאתיים מיליון ש"ח לשם חיטוט ונבירה בכל מהלכיו של נתניהו. בהמשך תפירת תיקים ומספורם במספרים הקלים לקליטה, כל זה אגב הפעלת לחצים בלתי אנושיים על מנת לייצר עדי מדינה היכולים להפליל את האיש.

כל המערכה הו התנהלה במשך חודשים ארוכים תוך סיקור חד סתרי ומוטה, תוך ביצוע עבירות (הדלפות חוזרות ונשנות מתוך החקירות), תוך שיתוף פעולה תמידי בין גורמים משפטיים ועיתונאים, מגישי תכניות אקטואליה, "פרשנים" ושאר אנשי שמאל ארסיים בשנאתם היוקדת לימין בכלל ולנתניהו בפרט. על הפשעים האלה נוסף חטא חמור של מחדלי חקירה רבים, התעלמות מעובדות רבות, פרוצדורה בעייתית ותקדימית (לא אפשרו לנתניהו עימות עם העדים נגדו), חוסר מקצועיות והעדר ידע בעניינים רגולטוריים וכלכליים ועוד....

טוב, בהיות המטרה מסומנת מראש, ראשו של נתניהו, ברור שגם החקירה ואופן ניהולה מתנהלים בהתאם. 

אגע רק בכמה דוגמאות כדי להמחיש: מהלכיו של נתניהו בעניין בזק/אלוביץ/וואלה היו לטובת הציבור ואושרו על ידי כל הגורמים הרגולטוריים ולעבירה בה מואשם נתניהו "קניית כתבות אוהדות"  אין כל תקדים. בנוסף, היקף החומר מכל החקירות גם יחד נאמד בקרוב לשבעים אלף עמודים. במשך התקופה הודלפו כחמישה עשר עמודים בלבד (!!) מתוך ה"ים" הזה – כולם נגד נתניהו ולאחר שנבחרו בקפידה מתוך כל החומר. הפרקליטות הביעה כבר עמדה לפיה השימוע המתקיים בקרוב יסתיים ותתקבל בו הכרעה עד סוף חודש נובמבר השנה!! בהתחשב בעובדה שהחומר הוא עצום ובתוך התקופה יש חגים – והרי לכם מטרה שסומנה מראש בלי כוונה אמתית לשמוע...

המכבש הזה בהובלת מערכת המשפט והתקשורת פעל את פעולתו. עמך ישראל הם בגדר הדיוטות שאינם יודעים להעמיק חקר בפרטים ושאינם מבינים ברגולציה או משפט. מהדורות חדשות פעמים רבות ביממה, פאנלים תקשורתיים עוינים למאות, כותרות ועקות בעיתונים, "פרשנים" "נאורים" עם ארשת פנים חמורה מעל מרקע הטלוויזיה – כל אלה פעלו את פעולתם והוציאו לרבים את החשק מלהביע רחשי ליבם באשר ליהדותה של המדינה, גבולותיה, יחסה לאויב הערבי ובחירת האיש הראוי ביותר להנהיג את המדינה בעת הזו.

יש שיתארו זאת כעייפות החומר אך אם לחדד יותר הייתי אומר שרבבות מצביעים ואולי מאות אלפים נפלו שדודים, תרתי משמע, בפני הלחץ הבלתי פוסק ובפני שטיפת המוח הכוחנית של מובילי המערכה הזו "אנטי ביבי". כוחם תש ולכן העדיפו לוותר על זכותם להכריע בדברים הנוגעים לעתידם ולעתיד מדינתם.

בשלב זה אין לדעת כיצד תסתיים הסאגה הפוליטית אותה אנו חווים, איזו ממשלה תקום (אם בכלל) ומי יעמוד בראשה. מה שכן ברור הוא שגם אם יתברר בסופם של הליכים שנתניהו חף מכל פשע, גם אז יתבררו בדיעבד הנזקים הגדולים אותם הצליח השמאל לגרום לעם ישראל, שלא לדבר על נתניהו עצמו.

אבקש רק לסיים בכך שנבהיר לעצמנו העובדות לאשורן. בסך הכול ולמרות הכול הצביעו כשני מיליון יהודים עבור המחנה הלאומי בהובלת נתניהו. עבור השמאל (שראשיו השתתפו בהכפשה ובהסתה באופן פעיל ונטול יושרה מינימלית) הצביעו כמיליון וחצי. המספרים הללו אינם משקפים את מלוא כוחו של המחנה הלאומי ולמרבה הצער אין בהם די כדי להרכיב ממשלה לאומית. יחד עם זה, בל נטעה לחשוב ולו לרגע שהמחנה הלאומי בעם נמצא במיעוט. זהו שקר נוסף אותו מנסה התקשורת להחדיר לתודעתנו, ולא היא!