הלב עם נתניהו

דפנה עבדי , כ"ז בחשון תש"פ

מזעזע ומחריד. מה שקורה כאן! מה הולך בצמרת הממשל שלנו? לאן שועטת מרכבת הסוסים שלכם? לאן פניכם מועדות?

הייתכן? טובת ישראל לעיניכם? עטיפת כחול לבן בוהקת לתוכן ריקני, רווי עוינות והתנגדות לאיש אחד, שכל האג'נדה שלו מסתכמת במשפט אחד: "נתניהו צריך ללכת".

ההיסטוריה מלמדת שמלחמות רבות עם מליוני קורבנות היו מונעות מפחד, חמדנות ותאווה לכוח. אינטלגנציה שלמה בשירות השיגעון! כל צפייה בחדשות מוכיחה לנו שהשיגעון לא עזב, נמשך לתוך המאה הנוכחית שלנו. כאן בתוכינו.

אלימות ורדיפה חסרת תקדים על ראש ממשלה שלא היה לו אח ורע במדינה הקטנה שלנו. נבחר הציבור מספר אחד! בזכות ולא בחסד! ששרת כל חייו במסירות ובגאוניות את עם ישראל. ואין פוצה פה ומצפצף!

איפה השרים? איפה הרבנים? איפה אנשי ציבור והוגים? מי יעמוד ויצעק מי יזעק על מה שרואות עינינו?

אני לא פוליטיקאית וגם לא אבא שלי. ולא בחרתי בבחירות האחרונות במר נתניהו. אבל אין זה משנה. הלב מתפוצץ ולא יכול להכיל את מה שקורה כאן. כל בר דעת מבין ורואה את הרדיפה, העוולה,את העיוות בהסתאבות המשפטית.

לא הבנו? מה אתם רוצים? תעצרו לרגע!  תיראו את עצמכם! עיסוק אובססיבי וניסיונות אינספור לסמן אותו כאויב מספר אחד למדינת ישראל. 

כל מי שעיניו בראשו יבחין שהגדרת הזהות שלכם מונעת בעיקר מהתנגדות למישהו אחר, בסימון שלו כאויב. ומה קיבלתם? תחושת עצמי מזויפת. עטיפת כחול לבן בוהקת! אינטלגנציה בשירות האגו וכוח הפירוד.

תתעוררו, בבקשה מכם תתעוררו! כי כל ניצחון שהשגתם באמצעות רדיפה התנגדות, והפלה של מישהו, מונע מאגו שמכלה את עצמו. כי בסוף הדרך הזאת אולי תקבלו כסא או שניים, תשיגו עוד כמה רפורמות. ולחיצות יידיים. ובסוף הדרך הזאת אולי "תצילו" את מדינת ישראל ממר נתניהו. אבל לא תצליחו בסופו של יום להציל אתכם מעצמכם!

ולנו אנחנו העם היושב בציון, הלב, כן כן הלב עם נתניהו, לעד חקוק בליבנו כמנהיג מסור מעולה וטוב לעם ישראל.

ולמר נתניהו נאמר: חזק ואמץ! "אל תירא ואל תיחת" כל אויביך לא יוכלו לך. וממעוז ומקור הכוח שלנו, של עם ישראל התנ"ך. שלוחה לך הבטחה הבטחה שנכתבה בקהלת "והאלוקים יבקש נרדף" לעד לעולם ה' איתך לצידך!