ישראל זקוקה להמשך מנהיגותו של נתניהו

עו"ד ליאור קצב , כ"ח בכסלו תש"פ

אני אוהב מאוד את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואני אוהב מאוד את גדעון סער. אני מעריך מאוד את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואני מעריך מאוד את גדעון סער. אני קשור מאוד לראש הממשלה בנימין נתניהו ואני קשור מאוד לגדעון סער. בנימין נתניהו הוא ראש ממשלה מצויין, ואני מאמין שגם גדעון סער יהיה בעז"ה, ביום מן הימים, ראש ממשלה מצויין. 

חברי תנועת הליכוד יבחרו בעז"ה היום את יו"ר תנועת הליכוד במסגרת הבחירות המקדימות (הפריימריז) לקראת הבחירות לכנסת ה 23.

הבחירות האלה קורעות את תנועת הליכוד. מצד אחד, בנימין נתניהו, ראש ממשלה מוערך ואהוב, עטור הישגים רבים, ומצד שני, גדעון סער, שר הפנים והחינוך לשעבר, מהמנהיגים הבולטים והאהובים של תנועת הליכוד. 

שניהם מוכשרים מאוד, שניהם חדורי תודעת שליחות, שניהם אוהבי ארץ ישראל ונאמנים להשקפת העולם של המחנה הלאומי, שניהם אוהבים באמת ובתמים את מדינת ישראל ורוצים בטובתה ובשלום אזרחיה. שניהם נאמנים ומסורים לתנועת הליכוד ולדרכה האידיאולוגית.

תנועת הליכוד ידעה מאז היווסדה ועד היום ארבעה מנהיגים בלבד: מנחם בגין ז"ל, יצחק שמיר ז"ל, אריאל שרון ז"ל ויבלטו"א בנימין נתניהו. 

לעומת מפלגות אחרות שהחליפו את מנהיגיהם עשרות פעמים בתקופות קצרות, חברי תנועת הליכוד נאמנים ליו"ר התנועה ומנהיגה ולא ממהרים להדיח ראש ממשלה מכהן. הנאמנות היא חלק מהמטען הגנטי של חברי תנועת הליכוד.  

ראש הממשלה בנימין נתניהו הוביל את מדינת ישראל להישגים חסרי תקדים. הוא הפך את מדינת ישראל לכח עולמי עולה, והוא נמנה על צמרת המנהיגים הבולטים ביותר בעולם.

ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, הוא מנהיג בינלאומי, מנהיג עולמי ומדינאי על, הנהנה ממעמד מיוחד ברחבי העולם כולו.

מדינת ישראל מרוויחה ויוצאת נשכרת מקשריו האישיים המיוחדים עם נשיא ארה"ב, נשיא רוסיה, ראש ממשלת הודו ורבים וטובים מראשי העולם ומנהיגיו, שהובילו להישגים רבים.

ביקוריו המדיניים ההיסטוריים ונאומיו על בימות העולם השונות, זוקפים את קומתנו הלאומית ברחבי העולם כולו וממלאות את לבנו בגאווה, שזהו ראש הממשלה שלנו. 

בנחרצות, בתקיפות, במנהיגות, שופע כריזמה ורטוריקה, הוא נושא את דברה של מדינת ישראל, ללא חשש וללא מורא.

אנו בטוחים יותר ב"ה כשבנימין נתניהו מוביל את המאבק הבינלאומי נגד הנשק הגרעיני של איראן, ונגד התוקפנות והטרור של איראן משטח סוריה, וכשהוא נושא בעול הדאגה לביטחונם של אזרחי ישראל ומדינת ישראל ובלוחמה נגד הטרור בכל הגזרות.

העולם כולו עבר משבר כלכלי בעשר השנים האחרונות. מדינות קרסו. כלכלות קרסו. אך הודות למנהיגותו של בנימין נתניהו, מצבה הכלכלי של מדינת ישראל, ב"ה, הוא יציב ואיתן, והטוב ביותר מזה עשרות שנים. הודות למנהיגותו ולנחישותו, כלכלת ישראל הגיעה לשיא של כל הזמנים.

בנימין נתניהו הוביל בנחישות, עוצמה של כלכלה חופשית, נכונה ואחראית למען אזרחי ישראל, והוביל את כלכלת ישראל לצמיחה ופריחה כלכלית. בתקופת כהונתו, מימדי האבטלה ירדו לשיא של כל הזמנים.

לצערי הרב, שלוש מערכות הבחירות לכנסת, במהלך שנה אחת, נסובו על שאלה אחת: כן ביבי, לא ביבי. 

מערכות הבחירות האלה לא עסקו בשאלות אידיאולוגיות, בעניינים של השקפת עולם או בנושאים העומדים על סדר היום. לא בענייני חוץ וביטחון, לא בענייני בריאות וחברה, לא בענייני יוקר המחייה ולא בשאלות דת ומדינה. הן עסקו רק בעניין אישי אחד. עצוב וחבל. 

מדינת ישראל זקוקה להמשך מנהיגותו של בנימין נתניהו כראש הממשלה. הוא עדיין בשיא כוחו, ועדיין יש לו עוד הרבה מה לתרום למדינת ישראל. 

גם זמנו של גדעון סער בעז"ה עוד יגיע. אני מאמין בזה בכל לב. אין לי ספק, שביום מן הימים, בעז"ה, לאחר תום כהונתו של בנימין נתניהו, גדעון סער יהיה שם.

גדעון סער הוא מנהיג צעיר, מוכשר, בעל כשרונות רבים ויכולות אישיות גבוהות מאוד. הוא ניחן בכושר מנהיגות, בחכמה, בתבונה ובכישורים רבים.  

גדעון סער הוא אדם ערכי, ושום השמצה או עלילה כזו או אחרת לא תשנה את זה. 

הוא בהחלט יכול להיות ראש ממשלה מצוין, בעתו ובזמנו, בזמן הנכון ובעיתוי המתאים. עד אז, אני מקווה שנמשיך ליהנות בעז"ה ממנהיגותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, לאורך ימים ושנים טובות.

סוף שבוע נעים וחמים ושבת שלום.