עסקת המאה

על מנהיגי הימין ולהכין תוכנית שמאפשרת בוודאות לקחת רק את הדברים הטובים מהעסקה ללא שום סיכון וללא שום התניה

איתי זר , ד' בשבט תש"פ

דעות איתי זר
איתי זר
צילום: עצמי

כביכול חזון אחרית הימים, התקדמות אדירה של "אתחלתא דגאולה", נשיא המעצמה הכי גדולה אוהב את היהודים, מאמין בזכותם על חבלי מולדת, ממש לא יאומן, חג לעם היהודי.

על פניו, נראה שאפשר להשתמש רק בטוב, לספח, להחיל ריבונות על מה שטראמפ נותן לנו גב. הערבים לא ישתפו פעולה ולכן בחיים לא תהיה מדינה לערבים ממערב לירדן ונרוויח ריבונות.

עם זאת, הרבה חששות, הרבה פחדים, הרבה סכנות. אם הערבים יחליטו להתחכם ולקבל את התנאים ויקבלו מדינה? מה אז? צרות צרורות, מדינת טרור לאורך כל השפלה, חורבן למדינת ישראל. במו ידינו ניתן חבלי מולדת לאויבים.

דבר שני, איך אנחנו נתייחס לקרקות, לחבלי מולדת שלא יקבלו הכרה? נזניח? לא נפתח? לא ניישב?
יש פה סכנה גדולה, יש פה גם אמירה בעייתית, זה שלנו ומה עם מה שלא סיפחנו? שלא שלנו כביכול? "מכלל  הן אתה שומע לאו" לשם דיוק, אם אלו הקרקעות שאנחנו מספחים, אנחנו עלולים להתייחס לשאר הקרקעות כלא שלנו ח"ו האמת שאני די סומך על ההנהגה של הימין בשנים האחרונות, אני מדבר על חכים ושרים בליכוד שנאמנים לארץ ישראל, אני מדבר על חכים ושרים בימינה מהליכוד שנאמנים וילחמו על ארץ ישראל, ובראשם ראשי המועצות שכיום הרבה יותר חזקים ומודעים לסכנות וידעו לשמור על חבלי המולדת, כנראה יותר מבעבר, מודעים לכל ההשלכות וידעו מה לעשות.

סיכומו של דבר, צריכים להתאגד כלל מנהיגי הימין ולהכין תוכנית שמאפשרת בוודאות לקחת רק את הדברים הטובים מהעסקה ללא שום סיכון וללא שום התניה, להגיד בפה מלא וברור.

-אין התניה- נספח כל מה שהאמריקאים נותנים לנו ואפילו יותר, אולי כרגע כל שטחי C, ולעולם לא נאפשר מדינה לערבים ממערב לירדן.

-ממשיכים לישב את כלל השטח, כולל שטחי B, C ובהמשך גם A. צריך לוודא שאנחנו בונים קומה ראשונה לבית חלומות, שנוכל בהמשך לבנות עוד קומות ולהגיע אל המנוחה והנחלה.

צריך להיות בטוחים שאנחנו לא בונים איזה בית מצ'וקמק, לא בטיחותי ואף מסוכן, שלא נוכל לבנות עליו עוד קומות ונשאר בו מסכנים ורעועים לדראון עולם. בשם השם נעשה ונצליח.