גנץ, אשכנזי, בוגי וכתב במחנה, לכו על זה

אלו שהבטיחו פוליטיקה אחרת נטולת שקרים טהורה, התגלו כאחרוני השקרנים. אני דוחק בכם, לכו על זה.

גל חזיזה , ט"ז באדר תש"פ

רבצו כאן (באשקלון) עד לפני כחודש, הרמטכ"לים לשעבר, אין ספק אנשים רציניים, שיודעים דבר אחד או שניים מהחיים.

בקשר לכתב במחנה ועוזרו עופר שלח, אף פעם לא חשבתי עליהם דברים יותר מידי טובים, לכן אני מודה ומתוודה הרבה צפיות לא היה לי מ"יש עתיד".

הרמטכ״לים בביטחון רב, לעגו לראש הממשלה שלטענתם לא ממגר את שלטון החמאס וברגע שתינתן להם ההזדמנות (כמובן בהכנסת הפתק הנכון), הם יראו לכולם איך מטפלים "במחבלים", ״רק שחררו את הרצועה ואנחנו נקרע להם את הצורה״, כאשר הדבק היחידי של אוסף אנשים עם מגוון דעות שונות, מהשמאל לימין שאומרים ״רק לא ביבי״.

כאשר אין מצע וכל דכפין מפזר הבטחות לכל אוזן בהזמנה, לפי דרישה רק תחבר למי להשמיע ולהאמין. לכן, למטרה קדושה זו התקבצו להם שלל שונאי ביבי, מהימין עד השמאל, אין כאן הרבה צדיקים גדולים בסיפור, ביבי הוא דורסן כלפי כל מי שמהווה בשבילו אפילו את האיום הקטן ביותר, כך ששונאים לא חסר במיוחד אם זה עטוף בעטיפה של ימין.

"ישראל לפני הכל" לפי הגדרתם החדשה, ישראל זה רק לא ביבי, כאשר המטרה הוגדרה כל הדרכים "כשרות" כולל שימוש זמני "בערבים". כחול לבן, עד לפני כחודש דרשתם לפסול אותם מלהיבחר ונשבעתם מתחת לכל עץ רענן ולכל מיקרופון, שאיתם אתם לא עושים עסקים, עד שנדמה לרגע שהכתבים כבר התביישו לשאול את אותה שאלה שוב ושוב, מכיוון שהתשובה המתקבלת הייתה כל כך ברורה.

לכו תעשו עסקאות עם אלו שרוצים להסגיר אותכם לבית הדין בהאג ועם אלו שמהללים שהידים. אלו שבשבילם פגיעה באחיכם לנשק זה מעשה לגיטימי בלחימה בכיבוש. אני מעריך, שתוך 6 חודשים גם אלו שהכסא יותר חשוב מהאידואולוגיה ירגישו לא נוח, כבר חסרים 2 אצבעות כדי לפרק את אוסף השנאה.

אלו שהבטיחו פוליטיקה אחרת נטולת שקרים טהורה, התגלו כאחרוני השקרנים. אני דוחק בכם, לכו על זה. לי אין ספק שזה קבורת החמור של השמאל הישראלי.

 אם אתם גברים לשקר קדימה אני מחזיק לכם אצבעות בהצלחה לפחות בחודש הקרוב