כחול לבן - שחור אדום

איך אתם יכולים לתת יד למי שקורא בריש גלי להשמיד אתכם, למי שמייחלים למחיקת הזהות היהודית שלכם?

טל חדד , כ' באדר תש"פ

23,741 אלו מספר החללים שירקתם להם בפרצוף. כן אתם, אלו שפקדתם על כל אותם חללים קדושים שקיפחו חייהם במטרה שהאמהות שלכם יחיו, אותם חיילים קדושים שנפלו בשביל שלילדים שלכם יהיה בית.

אלו שהשפלתם עד עפר את האימהות של כל אותן חללים ששילמו בנפש שלעולם לא תחזור להיות אותו הדבר בשביל שאתם לא תצטרכו להתמודד עם אותו האובדן.

אז תגידו לי איך אתם לא מתביישים? איך אתה משה בוגי יעלון שאמר ש"ההתנתקות היא רוח גבית לטרור" מושיט יד למפלגה של תומכי טרור?

איך אתה גבי אשכנזי שאמרת שאתה "מצדיע לכם, רעי לנשק, שותפי למשימה, גיבורי הארץ שנפלו" נותן כתף לאלו שקוראים לחיילי צה"ל רוצחים וקלגסים?

איך אתה אביגדור ליברמן שטען ש"הבעיה היא אחמד טיבי" תומך בממשלה שקמה בחסותו ותמיכתו? לאן נגוזו כל אותם עקרונות שעמדתם עליהם והאמנתם בהם?

מר צבי האוזר, איך אתה "איש ארץ ישראל השלמה" נותן יד לממשלת זדון שמטרתה למחוק את הזהות הציונית של המדינה שעל ערכיה גדלת? 

כל זה בגלל שנאה תהומית כלפי אדם אחד? אדם ששכל את אחיו, סיכן מספר פעמים את חייו למען המדינה ועזר להפוך אותה למעצמה? או שאולי זה בשביל קצת "כבוד" או "הערצה" מצד כל אותן אליטות מן השמאל שבמשך שנים כינו אתכם פאשיסטים, גזענים ובורים?

אז תגידו לי יועז הנדל וחילי טרופר איך בכזאת קלות מוותרים על כל הערכים בשביל רגע אחד של תהילה מזויפת?

איך אתם יכולים לקרוא למפלגה שלכם ''כחול לבן'' כאשר בשביל קצת כוח ככל הנראה גם הייתם משנים את שמה לירוק שחור אדום לבן.

איך אתם יכולים לתת יד למי שקורא בריש גלי להשמיד אתכם, למי שמייחלים למחיקת הזהות היהודית שלכם?
בני גנץ, אמרת על מגילת העצמאות "יש בה חזון שמכיל את כל חלקי החברה הישראלית. זה מסמך למופת", אז איך אתה מסוגל להכשיר את ח"כ טיבי שאמר לפני מספר ימים ש"הביטוי ארץ ישראל הוא ביטוי קולוניאליסטי". 

מאיר פיינשטיין, לוחם במחתרת האצ"ל ואחד מעולי הגרדום, אמר פעם: "הרוצה לחיות בכבוד חייב ללחום בעד החיים", אז תאמרו לי איך אפשר ללחום בעד החיים כשאתם תומכים במי שמקדש את השהידים והמוות?

כנראה שרק הזמן יוכל להראות לכם כמה טעיתם ורק העם שאתם מפקירים כרגע יוכל להיות מספיק רחמן בשביל להיות מסוגל, אולי, לסלוח לכם שהשפלתם וסיכנתם. 

נותר לי רק לקוות דבר אחד: שכאשר כולכם תתעוררו זה לא יהיה מאוחר מדי.