חיילי יחידת עמרי שרון: להשעות אותו

חיילים מיחידתו של עומרי שרון מבקשים ממפקדם, סא"ל איתי יהודאי, להשעותו מהיחידה עד לסיום משפטו. האמינות היא ערך עליון ביחידתנו, לא מקובל עלינו שהוא ימשיך להיות שותף סוד לנעשה ביחידה, כותבים החיילים.

, א' בחשון תשס"ו | עודכן: 22:21

חיילי יחידתו של ח"כ רס"ן במיל' עומרי שרון מבקשים ממפקדם להשעותו משירות ביחידה עד לסיום משפטו. במכתבם אל סא"ל איתי יהודאי הם מציינים כי שרון "משרה אימה" על סביבתו, יוצא ובא
"במתקנים ובאזורים ממודרים", וזאת בשעה שהוא מואשם על ידי מדינת ישראל בעבירות של הפרת אמונים ורישום כוזב במסמכי תאגיד.

המפקד, הם כותבים, "אנחנו מחיילי היחידה בסדיר ובמיל', דתיים וחילוניים , ימניים ושמאלנים מבקשים ממך להשעות את רס"ן עומרי שרון מהיחידה עד לסיום משפטו. עומרי מואשם ע"י מדינת ישראל בעבירות של הפרת אמונים ורישום כוזב במסמכי תאגיד.

ביחידתנו מחונכים מזה דורות לשרת את המדינה ולמלא את משימתנו כאשר האמינות הוא ערך עליון .
לא מקובל עלינו שקצין ויהיה מעמדו, תפקידו, יחוסו ודרגתו אשר יהיו, ימשיך לשרת איתנו. לא מקובל עלינו שהוא ימשיך לצאת ולבוא בשערי היחידה, במתקנים ובאזורים הממודרים. לא יתכן שהוא ימשיך להיות שותף סוד לנעשה ביחידה.

מכיוון שעומרי עדיין "מושך בחוטים" , קשריו האישיים מפותלים במחלקות היחידה , הוא נפגש עם אישיים ביחידה בפנים ובחוץ, הוא עדיין משרה על סביבתו אימה – עד כדי כך שאיננו מעיזים להיחשף.

אנחנו לא מבקשים הסברים או הבהרות – אנחנו מבקשים שהוא לא יהיה איתנו, אנחנו בוטחים בך, ביושרך ובאומץ ליבך כי תפעל להשעות אותו לאלתר מהיחידה. המעז מנצח, בהצדעה".