"פינקלשטיין תועמלן של החיזבאללה"

פרופ' סטיבן פלאוט מביע השתאות לנוכח החלטת הרשויות בישראל למנוע כניסתו של היהודי מכחיש השואה ותומך החיזבאללה, נורמן פינקלשטיין.

יומן ערוץ 7 , כ' באייר תשס"ח

.
.

כניסתו לישראל של מכחיש השואה ותומך המאבק בישראל, היהודי ד"ר נורמן פינקלשטיין נאסרה, והוא הושב לאמסטרדם לאחר שהגיע כבר לנמל התעופה בן גוריון. המניע הוגדר כסיכון ביטחוני שיש בנוכחות האיש בישראל. ביומן ערוץ 7 התייחס פרופ' סטיבן פלאוט לדמותו של פינקלשטיין ולפועלו.

פרופ' פלאוט קובע כי פינקלשטיין אינו אלא "תועמלן של החיזבאללה", ומדגיש כי בניגוד לפרסומים הוא אינו פרופ' אלא ד"ר.

"הוא ניאונאצי יהודי. זה אמנם אבסורד אבל זה מה שהוא. אנטישמי. הוא הקדיש את הקריירה לספרי השמצת יהודים והשמצת ניצולי השואה שאותם הוא הגדיר כגנבים שקרנים וסחטנים שסוחטים את גרמניה המסכנה".

פרופ' פלאוט מציין כי "לפני למעלה משנה הוא פוטר מאוניברסיטה קתולית בארה"ב. הם התביישו בו. אין לא כל הישגים אקדמיים. הם פיטרו אותו ומאז הוא משמש שופר של החיזבאללה. הוא היה בלבנון בזמן הירי על הצפון כדי לעזור להם ולייצג אותם".

לדבריו מאז המלחמה מסתובב פינקלשטיין בכל העולם ומסביר למה צריך לדחוק בישראל שתיכנע לחיזבאללה.

עוד מציין פלאוט כי הליגה נגד השמצה מגדירה את פינקלשטיין כמכחיש שואה.

באשר לשאלת מוצאו היהודי והגדרת הוריו כניצולי שואה מעדיף פלאוט לדייק ולספר כי המינוח 'ניצולי שואה' המתייחס לפיקלשטיין הוא מעט מוגזם שכן אמנם הוריו היו באירופה בתקופת השואה. אולם פרופ' דרשוביץ' כבר טען כי אחד מהוריו שיתף פעולה עם הנאצים. "שואלים איך יתכן שייצא אנטישמי כזה מהורים יהודים. כנראה שיש לזה הסבר פסיכיאטרי או פסיכולוגי".

בדבריו הביע פלאוט פליאה, השתאות והערכה לנוכח השינוי שחל בהתנהלות הרשויות מול בקשת פינקלשטיין להיכנס לישראל. "בדרך כלל הרשויות בישראל לא אסרו כניסה לישראל של גורמים שבאים לתמוך בטרור, כמו מפגיני הסולידריות שתוקפים שוטרים וחיילים. סוף סוף הרשויות עושות את מה שנדרש מהם".