הוסרה המסכה מעל דו"ח ששון

יו"ר מועצת יש"ע אומר שכוונתה של עו"ד טליה ששון להצטרף למפלגת שמאל קיצוני מסירה סופית את המסיכה מעל פניה ומעל דו"ח המאחזים שלה.

עוזי ברוך , ט"ו בחשון תשס"ט

יו"ר מועצת יש"ע דני דיין אומר שכוונתה של עו"ד טליה ששון להצטרף למפלגת שמאל קיצוני מסירה סופית את המסיכה מעל פניה ומעל הדו"ח המאחזים שלה.
 
"דו"ח טליה ששון היה מלכתחילה דו"ח פוליטי ולא דו"ח משפטי. ששון עשתה שימוש נלוז בטיעונים כאילו-משפטיים כדי לקדם את האג'נדה האידיאולוגית הקיצונית שלה נגד ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון", אומר דיין.
 
"לא המשפט מעניין את טליה ששון אלא רצונה לפגוע בהתנחלויות. עכשיו, משהתבררו המניעים, על הממשלה לגנוז לאלתר את הדו"ח המפוקפק של טליה ששון, שמגדיר יישובים שהממשלה הקימה בעצמה כבלתי חוקיים, כביכול".
 
לדבריו, טליה ששון היא אחד המכשולים העיקריים להסדרת סוגיית המאחזים בהידברות ובהסכמה. "הגיע הזמן שהממשלה תתעלם מן ההסתה של גב' ששון נגד ההתישבות ביש"ע ותפעל להסדרת הסוגיה".

בתחילת השבוע דיווח ערוץ 10 כי ח"כ לשעבר עוזי ברעם עומד מאחורי תנועת שמאל חדשה שאמורה לחבור למרצ ולהוות אלטרניבה למפלגת העבודה. ע"פ הדיווח בין היתר צפויים להיות חברים ברשימה עורכת הדין טליה ששון, הסופר אלי עמיר, צלי רשף, גלעד שר, מרדכי קרמניצר ואחרים