ריבלין החזיר לאופנהיימר את אישור הכניסה

איש השמאל הקיצוני הודיע כי ארגונו לא יחזור על "התרגיל" שביצע בכנסת. ריבלין הודיע על מתן אפשרות כניסה לכנסת לאופנהיימר, כבעבר.

חזקי ברוך , י"א בחשון תש"ע

יריב אופנהיימר
יריב אופנהיימר
פלאש 90

בצהריים (חמישי) הסתיימה פגישת יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין, ומזכ"ל שלום עכשיו, יריב אופנהיימר. בפגישה, שנערכה בלשכת היו"ר בנוכחות יו"ר מרצ, חיים אורון, התבקש אופנהיימר להסביר מה עמד מאחורי שליחת צוותי הצילום,  שריאיינו חברי כנסת מהימין תוך שהם מתחזים לסטודנטים.

מלשכתו של רבלין נמסר כי יו"ר הכנסת העמיד את אופנהיימר על חומרת הדברים, והבהיר לו את המגבלות החלות בכנסת על צילום.
ריבלין הבהיר, כי משהתברר שה"מראיינים" נשלחו בידי אופנהיימר, הוגשה תלונה לקצין הכנסת, שהודיע ליו"ר על מניעת הכניסה  לכנסת עד לבירור - שנעשה, כאמור, היום.

אופנהיימר הודיע שחלה אי הבנה, וכי "שלום עכשיו" לא יחזרו על פעולות מסוג זה בכנסת. משכך, סיכם יו"ר הכנסת על מתן אפשרות כניסה לכנסת לאופנהיימר, כבעבר.

בתחילת השבוע הורה קצין הכנסת לחסום את כניסתו למשכן של מזכ"ל שלום עכשיו, יריב אופנהיימר, עד להודעה חדשה, לאחר שזה הודה כי עמד מאחורי שליחת הסטודנטים המתחזים לכנסת.

ח"כ מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) שכמעט נפל קורבן לאנשי השמאל הקיצוני שיגר (שני) מכתב ליו"ר ועדת הכנסת, יריב לוין בו הוא דרש לנקוט בצעדים נגד פעיל השמאל הקיצוני, יריב אופנהיימר ושלושה פעיליו ולמנוע כניסתם למשכן הכנסת.