נראה כמו ביסלי וטעים כמו, זה כשר לפסח?

אסם מפציצה עם סדרה ענקית של מוצרים כשרים לפסח. זה טעים כמו מרגיש כמו וכמעט גם נראה כמו. הביסלי של פסח ארוך וכסוף יותר

, כ"ד באדר תש"ע

זה אולי נראה דומה אבל זה כשר לפסח
זה אולי נראה דומה אבל זה כשר לפסח
צילום: יח"צ

תחילה לשקדי המרק במהדורה מיוחדת לפסח בצורת טבעות:
אסם מציגה מהדורה חגיגית ומפתיעה של שקדי המרק האהובים -  שקדי מרק כשרים לפסח בצורת טבעות, פריכים וטעימים שהילדים והמבוגרים אוהבים.

כשרות: חתם סופר
מחיר: 7.50 ש"ח.

העוגות הכשרות לפסח בתבנית חגיגית חדשההשנה, מציגה אסם ארבע עוגות כשרות לפסח, בטעמים שכולם אוהבים: שיש, שוקולד שוקוצ'יפס, בראוניס שוקולד ובראוניס שוקולד וקוקוס.

חג הפסח הוא הזמן לבלות עם כל המשפחה, הקרובים והחברים, ומוצרי החג הכשרים עומדים במרכזו של כל אירוח. אסם, מציעה כמה עוגות מרשימות- עוגת שיש כשרה לפסח (400 גרם). עוגת שוקולד שוקוצ'יפס כשרה לפסח  (400 גרם). עוגת בראוניס שוקולד כשרה לפסח (450 גרם). עוגת בראוניס שוקולד וקוקוס כשרה לפסח (450 גרם)

מחיר: 14-18 ש"ח (בהתאם למחירי המבצעים המקובלים ברשתות ובחנויות השונות).
כשרות: כשר לפסח, ללא חשש קטניות.

ביסלי כשר לפסח - בצורה, בגודל ובאריזה אחרת
אסם מציגה מהדורת ביסלי מיוחדת וכשרה לפסח, בתצורת Extra Long - חטיפים ארוכים מהרגיל. תוספת נוספת לקראת החג המתקרב, הינה טעם כשר חדש: ביסלי כשר לפסח בטעם פלאפל.

אסם משקיעה מאמצים ומשאבים רבים כדי לעזור לצרכנים לשמור על פסח כשר וטעים. לכן, נארזו החטיפים באריזות חגיגיות כסופות, ועליהן דמויות ביסלי החדשות - כך כשהצרכנים שייגשו למדף החטיפים יזהו מיד כי מדובר במהדורה הכשרה. גודלם השונה של חטיפי ה-Extra Long, יוצר הבדלה בין החטיפים הכשרים מאלו שלא, גם אם מחוץ לאריזה. כל זאת, כדי לאפשר ללקוחות לזהות בקלות שמדובר במוצר הכשר. אבל כשמדובר בחטיפים, מה שקובע באמת הוא הטעם. חברות רבות בישראל, מתקשות לעבור בהצלחה את מבחן הטעם בעת יצירת חטיפים כשרים לפסח. אסם הצליחה בגדול, והחטיפים הכשרים עברו בהצלחה מבחני טעימות בקרב ילדים.

מוצרי ביסלי הכשרים לפסח יוצעו בטעמים: גריל, ברביקיו, בצל, פיצה ופלאפל.
כשרות: רבנות חרל"פ
מחיר: 4.5 ₪