רשימת הקצינים המצטיינים לשנת תש"ע

לחמישים קצינים וקצינות מצטיינים מיחידות צה"ל השונות הוענקו הערב (ה) תעודות הצטיינות מראש המטה הכללי, גבי אשכנזי.

עוזי ברוך , א' באייר תש"ע

אשכנזי הערב
אשכנזי הערב
לחמישים קצינים וקצינות מצטיינים מיחידות צה"ל השונות הוענקו הערב (ה) תעודות הצטיינות מראש המטה הכללי, רב-אלוף גבי אשכנזי, בטקס חגיגי שהתקיים בבסיס פיקוד ומטה בגלילות בהשתתפות חברי פורום מטכ"ל ומפקדי החיילות.
 
תעודות ההצטיינות הוענקו על תרומתם הבולטת של הקצינים והקצינות ביחידותיהם ועל היותם דוגמה ומופת בצה"ל.
 
ראש המטה הכללי, רב-אלוף גבי אשכנזי, העניק לקצינים את תעודות ההצטיינות ואמר כי "הרצוֹן להבטיח את שלוֹמם וביטחונם של ילדי אשקלוֹן וקריית שמוֹנה, חיפה ושדרוֹת, ירושלים ויהודה ושוֹמרוֹן – הוא הדלק שמניע אתכם. בזכות פוֹעלכם הם יכוֹלים ללכת לישוֹן בלילה בידיעה שיש להם על מי לסמוֹך. בהגעתכם למעמד הזה אתם מסבים גאווה רבה לֹא רק לבני המשפחות היושבים כאן אוֹ לחבריכם לשירות, אלא לחברה הישראלית כולה" עוד הוסיף ואמר כי "הצטיינות אינה דבר מובן מאליו, היא תוֹבעת הקרבה והתמדה, כוֹח רצוֹן ודוגמה אישית. הצטיינות משולה למאמץ קשה ומתמשך כטיפוס על הר תלול, ההוֹלך ונעשה אף תלול יוֹתר ככֹל שפסגתוֹ מתקרבת, היא אורח חיים".
 
רשימת המצטיינים:
 
אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה:
סרן משה שוורץ, סגן מפקד בית הספר למפקדים.
סרן אמיר שלייפר, מפקד קורס רופאים.
 
אגף כוח אדם:
סגן בת חן שטיינמץ, מפקדת פלוגת סער אמיר.
סרן עינב אבני,עוזרת ראש מדור תורה וזרועות.
 
חיל האוויר:
סרן מנפרד מרקוביץ, קצין זמינות מחלקת מכונאי מטוסים.
סגן ולדיסלב, מהנדס ניסויי טיסה.
סרן אסף יעקבי, מפקד פלגת לוחמים.
סרן מקוננט אסיה, קצין תקציבים יחידתי.
סרן שגיא כהן, מפקד מחלקה.
סרן יעקב ששון, מפקד גף תזונה.
סרן יניב אברשי, קצין מדור תהליכים ושיטות.
סרן תומר גלאם, ראש מדור אחזקה ופיתוח.
סרן מאור גבריאל, מפקד סוללת כיפת הברזל.
סגן אלעד, צוות אוויר.
סרן ניר, ראש מדור מטוסים.
 
חיל הים:
סרן יונתן, סגן מפקד אח"י דולפין.
סגן יותם לוי, מפקד דבורה.
סגן י', מפקד צוות ביחידה מיוחדת.
סגן אתגר, קצין מודיעין זירת ים סוף.
 
חיל המודיעין:
סרן יעל, משרת בחיל המודיעין.
סגן עדו, משרת בחיל המודיעין.
סגן אסף, משרת בחיל המודיעין.
סרן יקיר, משרת בחיל המודיעין.
סרן מיטל, משרת בחיל המודיעין.
סגן יונתן, משרת בחיל המודיעין.
 
מפקדות על זרועיות:
סגן יערה אלעזרי, קצינת מבצעים במרכז קישור ירדן.
סגן עלא חלבי, סגן מפקד נציגות שער אפריים.
 
פיקוד הדרום:
סרן אסף חממי, מפקד הפלוגה המסייעת בגדוד "רותם".
סגן מצדה רשף, סגנית מפקדת פלוגה.
סרן קארין לוגסי, קצינת שלישות של גדוד "נשר".
 
פיקוד המרכז:
סרן אלירן אבנעים, מפקד פלוגת החו"ד, גדוד "חרוב".
סרן ישי רוזיליו, מפקד פלוגת החו"ד, גדוד "פתן".
סגן רועי, מפקד צוות ביחידה מיוחדת.
סגן סתיו בן זאב, סגנית קצינת תנאי שירות פיקודית.
רב- סרן עמרי יועץ, מפקד פלוגת עורב בחטיבת הנח"ל.
 
פיקוד העורף:
סרן מירב קראוס, מפקדת השלמת קורס קצינים חילוץ ואב"כ.
 
פיקוד הצפון:
סרן מישל עזריאל, קצין לוגיסטיקה חטיבתי.
סגן אסעד חסאן, סגן מפקד פלוגת מבצעית, גדוד "חרב".
סרן דותן בקבני, קצין לוגיסטיקה חטיבתי.
סגן משה פסל, מפקד צוות ב"אגוז".
סרן תומר הוניגמן, מפקד פלוגה מבצעית בגדוד "עוז".
 
חיל התקשוב:
סגן אלינור אקסטרמן, קצינת פיתוח הדרכה.
 
 
זרוע היבשה:
סרן מעין חקקיאן, ראש לשכת מפקד זרוע היבשה.
סגן יובל, מפקד צוות ביחידה מיוחדת.
סרן סמי קוואס, קצין מדור מערכות רק"ם וטנקים.
סגן בן גינזבורג, מפקד סוללה בבית הספר לתותחנים.
סגן אלי ספיבק, עוזר קצין שלישות חטיבתי.
סגן רועי בן-צור, קצין הדרכה בבית הספר לתמוז בעוצבת "קלע דוד".
סגן אלכס ז'בז'יקוב, חונך קצין קישור ארטילרי.
סגן שירלי סבג, עוזרת קצין אג"ם.