מועמד נוסף בבית היהודי: עמיעד טאוב

יו''ר אגודת הסטודנטים בבר אילן לשעבר, עמיעד טאוב, הודיע על התמודדותו בפריימריס של הציונות הדתית, "להחזיר את המפד"ל להנהגה".

אבי חיים , ט' בסיון תשע"ב

עמיעד טאוב
עמיעד טאוב
יח"צ
יו''ר אגודת הסטודנטים בבר אילן לשעבר, עמיעד טאוב, הודיע הערב (רביעי) על התמודדותו בפריימריס של הציונות הדתית.

בכינוס ראשון של מטה הבחירות שלו, הציג טאוב את תוכנית העבודה והתחומים בהם הוא מתכוון לעסוק ובראשם ''להחזיר את המפד''ל השפויה להנהגה''.

טאוב, בן ה-34, תושב מודיעין נשוי ואב לשלושה בעל תואר שני מאוניברסיטת בר אילן וקצין (במיל), משמש כיום כמנכ''ל חברת ''עט תקשורת'' כיועץ המפד''ל בתחום האינטרנט וכיועץ הועדה לזכויות הילד בכנסת.

בעבר ניהל טאוב את מטה הבחירות וקמפיין האינטרנט של מפלגת 'הבית היהודי' וכן שלל קמפיינים נוספים בבחירות המוניציפאליות. בשנת 2010 יצא לאור ספרו ''מזימה''.

סגן ראש עיריית רמת גן מטעם המפד''ל, אביהוא בן משה, שישמש כמנהל המטה קרא לצעירי הציונות הדתית להתייצב מאחורי טאוב ולאחד כוחות על מנת לסייע לו להיבחר: ''טאוב הוא האדם הראוי לייצר אותנו בכנסת לאור כישוריו המנהיגותיים וניסיונו הפוליטי, כולנו צריכים להתאגד מאחוריו לא על מנת להכניסו לרשימה לכנסת אלא על מנת להכניסו לכנסת כנציגינו''.

טאוב קרא לצעירים לנצל את קיום הפריימריס ולהשפיע: ''אני מאמין בכל לב כי רק כוחות חדשים צעירים ואיכותיים יכולים להחזיר את הציונות הדתית להיות גורם מוביל גם בפן הפוליטי, שמתי לעצמי למטרה להביא לידי ביטוי את רוח הציונות הדתית הערכית, השפויה המכילה והמאחדת בכלל תחומי החיים תוך קידום הדור הצעיר להנהגת הציבור בכלל תחומי החיים".

"אנו הצעירים בעלי האידיאולוגיה, המוטיבציה, התעוזה והנכונות לעשות ולשנות חייבים היום יותר מתמיד להתייצב בראש המחנה ולהוביל שינויים חברתיים וערכיים בציונות הדתית, כבן לציונות הדתית שגדל למד והתחנך בערוגת הציונות הדתית אני מאמין שאני מייצג באופן הגון את השילוב הנכון בין תורת ישראל , עם ישראל וארץ ישראל ובעיקר את מה שהגדיר ד''ר בורג ז''ל כדבר החשוב ביותר, 'המקף' המחבר בין תורה לעבודה''.