50,000 כבר חתמו: אובמה, בוא עם פולארד!

אסתר פולארד מספרת כי בעלה שואל מידי יום "כמה כבר חתמו" על העצומה הקוראת לנשיא אובמה לשחרר אותו מהכלא.

חזקי ברוך , י"ב באדר תשע"ג

"פעולות דרמטיות לשחרור פולארד"
"פעולות דרמטיות לשחרור פולארד"
פלאש 90
לקראת ביקורו של נשיא ארה"ב ברק אובמה בישראל, מתכננים בוועד למען פולארד שורה של פעולות דרמטיות בניסיון לגרום לכך שהביקור הנשיאותי לא יסתיים בלי שפולארד יחזור לישראל.

יוזמת "המכתב האזרחי לשחרור פולארד" חצתה הבוקר (שישי) את רף 50,000 החותמים הראשונים. בין החותמים, הנשיא לשעבר יצחק נבון, זוכי פרס נובל, שרים לשעבר, חברי כנסת ואישי ציבור.

בחודש הבא צפוי הנשיא אובמה לבקר בישראל, ובוועד למען פולארד קוראים לאזרחי ישראל לחתום ולקרוא לציבור להצטרף ליוזמה. 

בתוך כך אסתר פולארד, רעייתו של יונתן פנתה היום בקריאה לאזרחי ישראל להצטרף למבצע החתימה על המכתב, "בעוד שבועות ספורים ימלאו 10,000 ימים למאסרו של יונתן. זה אירוע שאף אחד מאיתנו לא רוצה לחגוג ולציין. אנא עזרו להחתים על העצומה ההמונית למען יהונתן ולהציל את חייו.

"אני אסירת תודה לנשיא לשעבר יצחק נבון, לזוכי פרס נובל, לחתני פרס ישראל, לאמנים ולכל שאר אישי הציבור שכבר חתמו והצטרפו למכתב. לקראת הביקור אני מבקשת אישית את עזרתכם בכדי להגיע למאות אלפי חתימות של אזרחים, שיקראו לנשיא אובמה לסיים את הטרגדיה", כך אסתר.

בשיחה שקיימה השבוע עם פעילים סיפרה אסתר כי בדקות הספורות שיש ליונתן בטלפון מידי יום, "הדבר הראשון שהוא שואל אותי הוא 'כמה חתמו היום'. מי שחותם על העצומה צריך לדעת שהוא לא רק מסייע לשחרורו אלא פשוט מחזיק אותו בחיים", הוסיפה.

המאמצים לשחרור פולארד, השבוע


טוען....

(צילום: פלאש 90)