מרזל: ההתקפות על ישי - נזק לכל המחנה הלאומי

ברוך מרזל מגנה את המודעות נגד אלי ישי. "מדובר במודעות שמבקשות לעשות נזק לימין במדינת ישראל".

אורלי הררי , ט"ז באדר תשע"ה

ברוך מרזל
ברוך מרזל
צילום: תומר ניוברג

מועמד מספר 4 במפלגת יחד ברוך מרזל תוקף הערב (מוצ"ש) את המודעות שפרסמו בעלוני השבת המציגות ציטוט מפוברק של אליהו ישי שכביכול אמר שהוא "שמאלני" "בשיחות סגורות עליהן" מעיד העיתונאי רביב דרוקר.

לדברי מרזל, מדובר במודעות שמבקשות לעשות נזק לימין במדינת ישראל, "לא אתפלא אם מי שעומד מאחוריהן הם גורמים המבקשים לעשות נזק לימין".

מרזל הוסיף ואמר "הטריק של רביב דרוקר ברור, רק לפני שבועיים הוא יצא נגדי וקרא להחרים את מפלגת אלי ישי שחוברת לכהניסט, ברוך מרזל - באותו ראיון הביע דרוקר שהוא איש שמאל קיצוני געגוע לימים שבהם הרב כהנא זכר צדיק וקדוש לברכה היה מוחרם וטען שאלי ישי מחזיר את הימין הקיצוני לקונצנזוס".

לדברי מרזל, "לאחר שדרוקר ראה שזה לא הולך ואיש לא מתייחס לדרישה שלו שישי יסלק אותי מהרשימה, הוא שינה את השיטה, והחליט לטעון שישי אמר לו שהוא שמאלני, מיותר לציין איזו אמינות יש לדברים שבאים מפי מי שכל מהותו הוא
להוריד את שלטון הימין ולהעלות את השמאל לשלטון".

באשר לישי מרזל מוסיף "אני יכול להעיד על ישי שבכל השנים היה תמיד בצד של הימין, ישי היה הפוליטיקאי הכי טוב לימין בכל המערכה על גוש קטיף, בניגוד לאחרים שלא היו שם או שהיו שותפים אז לממשלת שרון, ישי נלחם נגד המהלך, גם בקמפ דוד ישי הפיל את ממשלת ברק שהלכה למהלך מדיני, וגם ציפי לבני העידה שללא התנגדות ישי היא הייתה הופכת לראש ממשלת ישראל".

לדברי מרזל יש בינו לבין ישי מחלוקת "יש לנו חומרים רבים שמטה ההסברה שלנו אסף שיכולים לפגוע קשות מאוד במפלגות המתחרות בנו על קולות הימין, אך ישי מתנגד להוציא את החומרים ואינו מוכן לפעול בניגוד לדעת רבותיו
ולתקוף את אותן מפלגות, מתחרות, פעם אחר פעם אנשי הקמפיין דורשים ממנו אלי, בא נגיב, אסור לשתוק, אך ישי אומר - יש לנו אחריות לכל מחנה הימין, ירי בתוך הנגמ"ש יעלה את שלטון הרצוג".