49 קצינים וקצינות - מצטייני הרמטכ"ל

למצטיינים הוענקו הערב אות הצטיינות הרמטכ"ל ותעודת הצטיינות על תרומתם הבולטת. הרשימה המלאה.

ידידיה בן אור , ט' בניסן תשע"ה

גדי אייזנקוט
גדי אייזנקוט
צילום: דובר צה"ל

טקס קצינים וקצינות מצטייני הרמטכ"ל לשנת תשע"ה נערך הערב (ראשון) בבסיס תל נוף במעמד הרמטכ"ל, רב-אלוף גדי איזנקוט, ובהשתתפות חברי פורום המטה הכללי ומפקדי החילות.

בטקס השתתפו 49 קצינים וקצינות מצטיינים מיחידות צה"ל השונות. למצטיינים הוענקו אות הצטיינות הרמטכ"ל ותעודת הצטיינות על תרומתם הבולטת ביחידותיהם ועל היותם דוגמה ומופת כמפקדים בצה"ל.

הרמטכ"ל אייזנקוט אמר בטקס, "אתם שפועלים ביבשה, באוויר ובים בכל מקום ובכל עת על מנת להגן על אזרחי המדינה ותושביה; הצלחת צה"ל תלויה באומץ ליבכם, בנחישותכם ובמסירותכם. החתירה להצלחה בכל משימה היא היסוד המשותף לעשייתכם ועל יסוד זה עליכם להוסיף את החשיבה המקורית, את התחכום, את היצירתיות, ולבסוף- את הביצוע האיכותי ביותר של כל משימה".

צילום: דו"צ

לדבריו, "השנה האחרונה הציבה בפנינו אתגרים מורכבים. מול אויב משתנה ומתפתח, ניצבו עוצמתו של צה"ל, חוסנה של המדינה והמצוינות שהפגנתם. בלב העשייה המבצעית עמדה מערכת 'צוק איתן' בה פעלתם כל אחד בתחומו למען מימוש המשימה והפגנתם קור רוח, מקצועיות ואומץ לב. נלחמתם כתף אל כתף תוך הסתייעות בכל המערכים התומכים. אתם המצטיינים תרמתם רבות למערכה באופן בו פעלתם ובדבקות במשימה אותה הפגנתם".

"אני מתכבד לעמוד כאן היום ולהעניק לכם את אות ההצטיינות. אני רואה בכם את התעוזה ואת היצירתיות לפרוץ דרכים חדשות ולהגיע להישגים מרחיקי לכת. זכרו כי בידינו הפקידו את מיטב הנוער ועלינו להיות ראויים לכך. החינוך והערכים שעליהם גדלתם הם הבסיס האיתן לעשייתכם האיכותית בצה"ל, לנתינה ולתרומה שלכם לביטחון מדינת ישראל", הוסיף הרמטכ"ל.

רשימת המצטיינים המלאה:

אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה:

סרן יצחק חפץ, מפקד בית מלאכה של משגרים.

סרן יעל ארבל, ראש מדור רפואת שיניים בבסיס ההדרכה של חיל הרפואה.

אגף כח האדם:

סגן דנה בר לב, סגנית מפקדת השלמת קצונת קישור ומטה.

זרוע האוויר:

סרן אסף, מדריך טיסה בבית הספר לטיסה.

סרן דני דרורי, קצין אחזקה בטייסת "ציפורי המדבר".

סרן עידן ארד, קצין אחזקה ומכונאי מוטס בטייסת "מובילי הלילה".

סרן שפיר צמח, מפקד גף מטוסים בטייסת תחזוקה.

סרן אלירן, צוות אוויר בטייסת "מגע הקסם".

סרן מתן, מפקד גף פקחי העמסה בטייסת "הפילים".

סרן מעיין, מפקד קורס אימון מבצעי בבית הספר לכלי-טיס בלתי מאוישים.

סרן נועה ברי, שלישת בית הספר להגנה אווירית.

סרן פיליפ, מפקד מחלקה ביחידת "שלדג".

סרן דור, קצין מדור מסוקים בענף מיוחדים בלהק מבצעי אוויר.

זרוע הים:

סרן דור קורניאנסקי, מפקד דבורה בבסיס אשדוד.

סרן נועם כהן, מפקד דבורה בזירת ים סוף.

סרן גיא, מפקד צוות לוחמים בקומנדו הימי.

סרן עידן, סגן מפקד בשייטת הצוללות.

פיקוד הדרום:

סרן סלמאן חיחי, ראש מדור רכב קרב משוריין.

סרן אור בן יהודה, מפקדת פלוגת לה"ב בבסיס ההדרכה להכשרות קצינים.

סרן זיו בואניש, מפקד פלוגת חוד בגדוד "שקד".

פיקוד המרכז:

סרן ג' מפקד פלוגת המסתערבים ביחידת "דובדבן".

סרן שי טוביה, מפקד פלוגת חוד בגדוד "שחם".

סגן עידו, מפקד פלוגה ביחידת "מגלן".

סגן עומר בר, קצין הרפואה של גדוד "הבוקעים".

סרן עמית מדלסי, מפקד פלוגת חוד בגדוד "פתן".

סגן עמרי גושן, סגן מפקד פלוגת הכשרות בגדוד "צפע".

פיקוד העורף:

סגן אוהד שוהם, מפקד פלוגה בנפה הסדירה.

פיקוד הצפון:

סגן יונתן, מפקד צוות ביחידת "אגוז".

סרן יוסף הימיין, מפקד פלוגה בגדוד "להב".

סגן נטע גלאובך, רופאה בגדוד "עיט".

סגן גל, קצינת מודיעין בפיקוד הצפון.

חיל התקשוב:

סגן אייל, ראש צוות מחקר.

סרן דור ויצמן, מפקד פלוגה בקורס מפעילי תקשוב מבצעיים.

זרוע היבשה:

סרן גיא אלתר, מפקד פלוגה ביחידת הנדסה למשימות מיוחדות.

סגן שגיא גולן, מפקד צוות בקורס לוחמה בטרור.

סגן אור סהר, לוחם ביחידת "רוכב שמיים".

סרן ישראלה אברהם, מפקדת פלוגת תצפיתניות ולוחמים.

סגן לב קוז'נס, חונכת פלוגת רפואה במרכז אימונים לוגיסטיים.

סגן שיראל שמעוני, מפקד השלמה חילית של הנדסה קרבית.

סרן אירינה לוין, קצינת מדור מערכות רובוטיות בחטיבה הטכנולוגית ליבשה.

חיל המודיעין:

סרן אריאל (שאול), חוקר טכנולוגי במטה הסייבר הצה"לי.

סרן אביטל, ראש מכלול בחטיבת המחקר.

סרן רון, ראש צוות.

סגן נטע, עוזרת ראש מדור גבולות והסדרים מדיניים ביחידות המיפוי.

סרן סיני, סגן מפקד פלוגת לוחמים באגף המודיעין.

סגן אביה, קצינת פיתוח באגף המודיעין.

סרן רפאל, סגן מפקד פלוגת מפקדה בבית הספר למודיעין.

אגף המבצעים:

סגן גל תורג'מן, דוברת עוצבת "הפלדה".

סרן דניאל הורוויץ, קצין מדור מיגון אקטיבי.