אחד מעצורי דומא שוחרר למעצר בית

ביהמ"ש דחה את ערר המשטרה והורה על שחרורו למעצר בית של החשוד בהכאת רועה צאן בדואי. עו"ד חי הבר: "החקירה יצאה מכל פרופורציה".

ערוץ 7 , י"ז בטבת תשע"ו

עורכי הדין של עצורי דומא
עורכי הדין של עצורי דומא
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

בית משפט המחוזי מרכז בלוד דחה בצהריים (שלישי) את ערר המשטרה והורה על שחרורו למעצר בית של אחד מעצורי פרת הרצח בדומא נגדו הוגשה אתמול הצהרת תובע בגין הכאת רועה צאן בדואי לפני כשנתיים.

הנער נחקר במשך 29 ימים בידי השב"כ בחשד לפרשת הרצח בדומא, וכעשרים יום היה מנוע מפגש עם עו"ד. בארגון חוננו אומרים כי ''הופעלה כלפיו אלימות קשה שכללה טלטולים, מכות, הטחת הראש בקיר, מתיחת הראש לאחור עד שהקיא, ומניעת שינה במשך יממות שלמות''.

בית המשפט המחוזי דחה גם את הערר שהוגש ע"י החשוד והותיר את תנאי השחרור אשר קבע אתמול בית משפט השלום בפתח תקווה הכוללים מעצר בית וערבויות כספיות.

עו"ד חי הבר מארגון חוננו אשר מייצג את החשוד מסר בסיום הדיון "לאחר חודש ימים שבהם החשוד זועק שהוא לא קשור לדומא וזעק שאינו עשה שום דבר, ולאחר שאתמול בימ"ש השלום הבין זאת, ערר המדינה היום נדחה והחשוד ישוחרר.

"החקירה יצאה מכל פרופורציה", טען עורך הדין. ''המעצרים הנרחבים, היד שהיתה קלה על ההדק הן מבחינת החקירה, הן מבחינת המעצרים והן מבחינת שיטות החקירה האלימות, הביזוי, ההשפלה והעינויים שעברו כאן החשודים, דברים שעוד נחשף אליהם בעתיד הגיע הזמן לסיים את הפרשה ואני שמח ששוחרר".