כלתו של הרב פרומן נפצעה בפיגוע דקירה

כלתו של הרב פרומן זצ"ל בת 30 נדקרה על ידי מחבל בישוב תקוע שבגוש עציון. צוותי מד"א טיפלו בפצועה שמצבה מוגדר בינוני. המחבל נוטרל.

עוזי ברוך , ח' בשבט תשע"ו

זירת הפיגוע בתקוע
זירת הפיגוע בתקוע
צילום: באדיבות המצלם

מיכל פרומן, כלתו של הרב מנחם פרומן זצ"ל, בת 30, נדקרה הבוקר (שני) בפלג גופה העליון על ידי מחבל, בעת ששהתה במחסן בגדים בישוב תקוע שבמזרח גוש עציון. 

צוותי מד"א העניקו לה טיפול ראשוני ופינו אותה במצב בינוני לבית החולים שערי צדק בירושלים. המחבל נוטרל.

פאראמדיק מד"א יוני סילמן שהגיע למקום סיפר "באחד מרחובות הישוב בתוך רכב ראינו אישה כבת 30 יושבת כשהיא בהכרה מלאה לאחר שנדקרה ברחוב ואנשים הכניסו אותה לרכב, היא סבלה מפצע דקירה בפלג גופה העליון. העלנו אותה לאמבולנס ותוך כדי פינוי לבי"ח הענקנו לה טיפול רפואי כשמצבה מוגדר בינוני ויציב".

ד"ר עפר מרין, מנהל יחידת הטראומה בבית החולים שערי צדק וסגן מנהל בית החולים עדכן על מצבה של הפצועה: "הגיעה אשה בת 30 שנפגעה בפיגוע. נדקרה בפלג גוף עליון וטופלה בחדר הטראומה. יש לה פגיעה בריאה. היא טופלה ומצבה התייצב. היא הועברה לבדיקות הדמיה. האישה בשבוע 18 להריונה ובבדיקות ראשוניות מצב העובר תקין. היא בהכרה מלאה ולא נשקפת סכנה לחייה".

הפיגוע הבוקר מצטרף לשרשרת פיגועי הטרור הרצחניים, אשר האחרון שבהם אירע אמש בישוב עתניאל, שבבמהלכו נרצחה דפנה מאיר, אחות בבית החולים "סורוקה" ואימא לשישה.

מתחקיר הפיגוע הרצחני עלה כי המחבל הגיע לבית שנמצא בקצה הצפוני של היישוב עתניאל בזמן שהאם צבעה את דלת הכניסה לבית וכשבנותיה שהו בקומה התחתונה. המחבל התנפל עליה עם סכין ודקר אותה, הילדים שמעו את צרחות האם ועלו מיד למעלה. 

מאיר הותירה אחריה בעל, נתן, ושישה ילדים: רננה בת 17, אהבה בת 10, עקיבא בן 15 ונעה בת 11. תחת חסותה היו גם שני ילדי אומנה, יניב בן ארבע ויאיר בן שש. טוען....