"93 - הגיל המתאים לפתוח סנאפצ'ט"

הנשיא התשיעי, שמעון פרס, מרחיב את הפעילות ברשתות החברתיות, "בני הנוער הם ההשראה עבורי והדבר החשוב ביותר".

יוני קמפינסקי , ג' באב תשע"ו

פרס בהשקה
פרס בהשקה
צילום: ידיעות אחרונותטוען....

הנשיא התשיעי, שמעון פרס, מרחיב את הפעילות ברשתות החברתיות ומשיק היום את חשבון הסנאפצ'ט שלו (Shimon_Peres).

במסגרת ההשקה אמר פרס לנערים: "ציינתי השבוע 93, וזה נראה לי בדיוק הגיל המתאים לפתוח סנאפצ'ט. בני הנוער הם ההשראה עבורי והדבר החשוב ביותר עבורי הוא לשמוע מה יש להם להגיד. בני הנוער היום כולם בסנאפצ'ט ואני שמח להיות שם איתם".

"אני מזמין אתכם לעקוב אחריי בסנאפצ'ט ולהצטרף לתנועת היזמים שלי, שבבסיסה ההבנה שחדשנות היא המפתח לעתיד. עלינו לדאוג היום לייצר דור צעיר שטכנולוגיה ומדע הם בראש מעייניו", הוסיף.

כבר בין הסרטונים הראשונים שהעלה פרס לחשבון הוא קרא תיגר על מערכות החינוך הפורמליות ואמר לבני הנוער: "תזכרו תמיד- יש בכם פוטנציאל הרבה יותר גדול ממה שאתם חושבים. אל תקשיבו להורים או למורים שלכם- תחלמו, תיזמו, תעזו, אני אתכם".

בין הנערים שהגיעו להשקת החשבון במרכז פרס לשלום: גיא פודוליץ', 16.5 אשר נמנה בין היוטיוברים המצליחים בארץ, איתי פינקס, 15, שפיתח עד היום 20 אפליקציות לחנות האפליקציות של חברת "אפל" ויחד עם עוד שלושה חברים, הקים חברה לפיתוח אפליקציות, ורוניקה בוגוש, 17 מומחית בניהול זירות סנאפצ'ט, אינסטגרם ופייסבוק מצליחות במיוחד שמושכות עשרות אלפי עוקבים.

כמו כן השתתפו בפגישה- רועי אדין, 15, שהמציא ז'אנר קריאייטיב חדש עבור יוטיוב שלא קיים בארץ. במסגרת הסרטונים הקצרים שלו הוא מפגין שליטה מדהימה בתוכנות העריכה והאפקטים החדשניות ביותר ועומרי מזרחי, 16, סנאפצ'טר ופשאניסט חדשני המעורב בכל החידושים של עולם האופנה והיזמות.


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il