עורך חדש ל'ישראל היום': בועז ביסמוט

עורך חדשות החוץ של 'ישראל היום' ימונה לעורך העיתון במקום עמוס רגב הפורש מתפקידו במלאת עשור להקמת העיתון.

ערוץ 7 , ד' באייר תשע"ז

בועז ביסמוט
בועז ביסמוט
צילום: חזקי ברוך

עורך חדש לעיתון 'ישראל היום', העיתונאי ועורך חדשות החוץ של העיתון בועז ביסמוט יחליף את עורך העיתון עמוס רגב המכהן בתפקיד החל מיומו הראשון לפני 10 שנים.

"כאיש העיתונות הכתובה, זו הגשמת פיסגת החלומות: להיות עורך עיתון, ועוד העיתון מס' 1 במדינה", מצוטט ביסמוט בעיתון. לדבריו "זהו אתגר וסיפוק עצום. אני מודה לבעלי העיתון ולעורך הראשי על האמון הגדול ומקווה להמשיך ולשרת את ציבור הקוראים, תוך כיבוד הערכים הישראליים".

את שנותיו כעורך העיתון מסכם עמוס רגב בדברים המצוטטים גם הם בעיתון: "אני מודה לד"ר מרים ושלדון אדלסון, ולמשפחת אדלסון כולה, על ההזדמנות שהוענקה לי, ולכולנו, לחולל מהפכה בשוק התקשורת הישראלי. זה היה עשור מדהים ומאתגר. תודתי לכל אנשי המערכת, המנהלה, הדפוס וההפצה, שהיתה לי הזכות לעבוד עימם. אני משוכנע שבועז ביסמוט ימשיך להוביל את העיתון להישגים ולפסגות חדשות".

רגב פורש מתפקידו בהתאם לבקשתו משלדון ומירי אדלסון, בעלי העיתון הכותבים לו:

עמוס חברנו היקר,

לפני כעשור קיבלת על עצמך, באחריות רבה, את תפקיד העורך הראשי של ״ישראל היום״, עיתון חדש - שנולד מתוך הצורך לתרום לשיח הדמוקרטי הישראלי, ולהביא לציבור הקוראים ערכים שלא באו לידי ביטוי עד אז בעיתונות הישראלית.

חוללת מהפכה כפי שרק איש ערכי ומקצועי כמוך יכול היה לעשות. השילוב של אהבת הארץ ואהבת המקצוע, שהבאת איתך לעיתון, תרמו לכך שמהר מאוד ״ישראל היום״ הגיע להישגים רבים ואף הפך לעיתון המוביל במדינה.

אנחנו מכבדים את רצונך לפרוש מהתפקיד ומבקשים ערב יום הזיכרון והעצמאות של מדינת ישראל להודות לך יחד עם קהל הקוראים הגדול והנהדר שלנו, על העבודה הנפלאה שלך.

״ישראל היום״ ימשיך לשרת את הציבור הישראלי בנאמנות, באדיקות, באמינות - ובעיקר באהבת הארץ, בדיוק על פי כל אותם כללים וערכים שהבאת איתך.

היתה לנו הזכות הגדולה, עמוס יקר, להמתין בציפייה רבה לעיתון שערכת באהבה ובמסירות רבה; עיתון שעליו ניצחת כמו מנצח על תזמורת.

בזכותך, חברנו עמוס, "ישראל היום״ ימשיך לשרת את הציבור בישראל גם מחר.

מירי ושלדון אדלסון

צפו: העיתונאי בועז ביסמוט בשיחה עם ערוץ 7

בועז ביסמוט נגד הברנז'ה העיתונאית