נתניהו: אנחנו בונים את הארץ

ראש הממשלה הקליט ברכה מצולמת למשתתפי ועידת מפלגת האיחוד הלאומי: "אנחנו בונים ביהודה ובשומרון כי זו הארץ שלנו!"

ערוץ 7 , כ"א באלול תשע"ז

נתניהו מברך את ועידת האיחוד הלאומי
נתניהו מברך את ועידת האיחוד הלאומי
צילום: לשרת ראש הממשלהטוען....

ראש הממשלה בנימין נתניהו, הנמצא בימים אלה במסע מדיני במדינות אמריקה הלטינית, שיגר הבוקר (שלישי) ברכה מצולמת למשתתפי ועידת מפלגת האיחוד הלאומי שתתקיים הערב בירושלים.

בברכתו התייחס נתניהו לשגשוגה של המדינה ונתן את הבטחתו להמשך הבנייה ברחבי ארץ ישראל

"שמחתי לשמוע שאתם מקדישים את הדיונים בוועידה לנושא עתידה של ארץ ישראל", פתח ראש הממשלה בנימין נתניהו את דבריו, והוסיף "עד לפני שנים לא רבות, הארץ הזאת הייתה שוממה ועזובה אך מאז שובינו לציון, לאחר דורות של שנות גלות, ארץ ישראל פורחת. בתוך פחות מ-70 שנה, הצלחנו לבנות מדינה משגשגת, מובילה עולמית בכלכלה, בטכנולוגיה, בביטחון, בחקלאות, בסייבר, בבריאות ובתוחמים רבים נוספים".

בהמשך התייחס נתניהו ליישוב הארץ ואמר "אנחנו בונים את הארץ ואנחנו מיישבים אותה, בהר, בעמק, בגליל, בנגב וכן גם ביהודה ובשומרון. כי זו הארץ שלנו. ביתו ומולדתו של העם היהודי, הארץ היחידה שהובטחה לאבותינו. לנו ניתנה הזכות לשבת בה. ועלינו לשמור עליה מכל משמר".

בסיום הברכה ציטט נתניהו את פסוקי פרשת השבוע: 'וּבָרֵ֤ךְ אֶֽת־עַמְּךָ֙ אֶת־יִשְׂרָאֵ֔ל וְאֵת֙ הָאֲדָמָ֔ה אֲשֶׁ֥ר נָתַ֖תָּה לָ֑נוּ כַּאֲשֶׁ֤ר נִשְׁבַּ֙עְתָּ֙ לַאֲבֹתֵ֔ינוּ אֶ֛רֶץ זָבַ֥ת חָלָ֖ב וּדְבָֽשׁ', והוסיף: ככה אנחנו עושים... שנה טובה."