א"ק העידה במשטרה בפרשת תאיר ראדה ז"ל

הצעירה שנטען כי העידה בפני חבריה כי היא שרצחה את תאיר ראדה זומנה לחקירה במשטרה שנמשכה כשעתיים.

שמעון כהן , כ"ט בתשרי תשע"ח

תאיר ראדה ז"ל
תאיר ראדה ז"ל
צילום: פלאש 90

פרשת רצח תאיר ראדה ז"ל עדיין רחוקה מלהסתיים, על אף עונש מאסר העולם שהושת על רומן זדורוב שהורשע ברצח וערעוריו נדחו בזו אחר זו, כך מסתבר.

אתמול (רביעי) קיימה המשטרה חקירה באורך של כשעתיים לא"ק, הצעירה שבסדרה התיעודית 'צל של אמת' נטען כי הודתה בפני חבריה על כך שהיא זו שביצעה את הרצח. במסגרת חקירתה של הצעירה נלקח גם מכשיר הטלפון הסלולארי שלה לבדיקה. כך פורסם בערוץ 10.

לאחר החקירה סיפר עורך דינה של א"ק כי היא אכן נשאלה בחקירתה אם סיפרה לאי מי מחבריה שהיא זו שביצעה את הרצח, והיא מצידה שללה את הטענות וקבעה כי לא העידה בפני חבר, חברה או כל אדם אחר שהיא זו שביצעה את הרצח.

נזכיר כי בסדרה 'צל של אמת' הובאה עדותו של מי שנחשב לבן זוגה לשעבר של א"ק, ובעדות זו תיאר במפורט כיצד סיפרה לו א"ק כי היא זו שביצעה את הרצח ואף הראתה לו פריטי לבוש שהיו מעורבים במעשה הרצח. מנגד טענה א"ק עצמה כי מדובר בעלילה חסרת בסיס ולמעשה עלילה זו מוטחת בה כמעשה נקמנות של החבר לשעבר לאחר שהתעלל בה באופן קשה במסגרת קשריהם הזוגיים.

יצוין כי הבוקר (חמישי) אמר אחד מבמאי הסדרה בראיון לערוץ 10 כי עדותו של החבר המדובר אינה העדות היחידה הקושרת לכאורה בין א"ק למעשה הרצח. לדבריו גם חברה של א"ק, בחורה אותה כינה בשם ע', סיפרה לחברותיה כי כאשר שהתה באישפוז נפשי יחד עם א"ק סיפרה לה א"ק סיפור זהה לזה של החבר, ולפי סיפור זה אכן היא זו שביצעה את הרצח. אותה ע' התאבדה לאחר שסיפרה את הדברים לחברותיה ואולם החברות סיפרו מאוחר יותר על עדות זו במשטרה.

יצוין כי בעקבות העדויות המדוברות הודיעו עורכי דינו של רומן זדורוב כי בכוונתם לדרוש את קיומו של משפט חוזר למרשם. בעקבות דרישה זו קיימה המשטרה את חקירתה המדוברת של א"ק אתמול.