גמליאל מזכירה:
"אבי גבאי נחקר ונשלח למעצר בית"

השרה לשוויון חברתי על מתקפות לפיד וגבאי נגד הליכוד ונתניהו: "כולם מדברים על נתניהו, אבל בואו נדבר על נשף המסכות של לפיד וגבאי".

חזקי ברוך , ג' בטבת תשע"ח

גילה גמליאל
גילה גמליאל
צילום: דוברות

השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל (הליכוד) נאמה היום (חמישי) בכנס השנתי של איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור שנערך באילת.

השרה גמליאל התייחסה בדבריה למיזמים חברתיים ודיגיטליים שמוביל משרדה, מיזמים לצמצום פערים חברתיים ומתן הזדמנויות שוות לאוכלוסיות חלשות.

במהלך נאומה התייחסה גמליאל למתקפות של יאיר לפיד ואבי גבאי על מפלגת הליכוד ועל ראש הממשלה נתניהו. "כולם מדברים על נתניהו אבל בואו נדבר על נשף המסכות של לפיד וגבאי. רק לפני שבועיים בפרק של תכנית הריאלטי 'המירוץ לימין', המתמודדים יאיר לפיד ואבי גבאי, התחרו בלהט מי יעלה יותר את ירושלים על ראש שמחתו.

''הבוקר, אני שומעת את אותו לפיד מצר על המחירים הכבדים של אותה הצהרה הקובעת כי ירושלים היא בירת ישראל. אותה החלטה שאך לפני שבועיים גמר עליה את ההלל. אני רואה אותו בכנסת ואני אף פעם לא יודעת לאיזה יאיר לצפות. ליאיר הימני או זה מה- BDS , ליאיר הדתי זה מהכותל או אולי ליאיר האנטי חרדי זה מהמתקפות.

''גם ליו"ר העבודה גבאי לא חסר: הוא שכח, לא זוכר אם הוא ליכודניק. פעם ימין, פעם שמאל, פעם ליברל ופעם שמרן, פעם בעד שוק חופשי ופעם בעד עודף רגולציה. מעייף. רק לפני שבועיים אמר שהליכוד מפלגה מושחתת. למה?

"כי ראש הממשלה מצוי בחקירה. ראוי להזכיר לגבאי שבהיותו מנכ"ל בזק לא רק נחקר, אלא נשלח לחמישה ימי מעצר בית. האם זה עושה אותו מושחת? בוודאי שלא. חזקת החפות עומדת לכל אדם. לנתניהו כמו גם לגבאי. ובסוף ככה הם רוצים לזכות במירוץ!".