קרית גת: יוסרו שלטים של "פאודה"

במהלך הימים האחרונים הוצבו ברחבי הארץ שילטי חוצות עם הכיתוב ״בדרך אליך״, ״תכף יתחיל האקשן״, ״ותכינו את עצמכם״.

ערוץ 7 , י"ב בטבת תשע"ח

השלט הפרובוקטיבי
השלט הפרובוקטיבי
צילום: אילן אלימלך

ראש עיריית קרית גת אבירם דהרי הורה לפקחים להסיר מחר בבוקר את השלטים בעיר המקדמים בערבית את הסדרה ״פאודה״, כך דווח בערוץ 10.

במהלך הימים האחרונים הוצבו ברחבי הארץ שילטי חוצות עם הכיתוב ״בדרך אליך״, ״תכף יתחיל האקשן״, ״ותכינו את עצמכם״, בשפה הערבית.

בדיווח נאמר כי לראש העירייה הגיעו תלונות של תושבים שטענו כי הם חשים איום ולכן הוא כתב לתושבים כי הוא מתכוון להסיר את השלט: ״לאור בקשת תושבים ועל מנת להתחשב ברגשות התושבים הוריתי להסיר את השלט כבר ביום ראשון בעז״ה ובישועתו״, כתב אבירם דהרי בקבוצת וואטסאפ.

גם בעיריית נשר התקבלה החלטה דומה בתחילת השבוע. חבר המועצה שלומי זינו כתב לתושבים: ״שלט הפרסום עם הכיתוב בערבית יוסר היום. אני שמח לבשר כי עיריית נשר, התחייבה בפניי על הסרת הפרסום של חברת יס, שפורסם על הגשר ברחוב צה"ל הצמוד לבית ספר התיכון בעיר. אמשיך כנבחר ציבור לשמור על הציבור ולא אתן לאף גורם לעשות רווח פוליטי או עסקי על חשבון ציבור תושבי העיר נשר״.

תגובת יס: "הסדרה פאודה של yes, העוסקת ביחסים המורכבים בין הצדדים הישראליים והפלסטינים, דוברת את השפה הערבית והשפה העברית, לכן, באופן טבעי, עונתה השנייה מקודמת בכל העולם באמצעות שתי שפות אלה".