הבקשה של האלמנה
"למה מישהו צריך למות כדי לקבל חשמל?"

אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד לראש הסגל של נתניהו: "אני לא רוצה שיזיזו את הקבר של בעלי עוד 10 שנים. מבקשת לאשר את חוות גלעד".

ערוץ 7 , כ"ד בטבת תשע"ח

מימין: יעל שבח, יואב הורוביץ', יוסי דגן
מימין: יעל שבח, יואב הורוביץ', יוסי דגן
צילום: דוברות שומרוןטוען....

יואב הורוביץ', ראש הסגל של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ביקר היום (חמישי) אצל משפחת שבח האבלה בחוות גלעד והביא לה מכתב מנתניהו שבו הוא מבשר כי הנחה להסדיר את החשמל ואת אספקת המים בחוות גלעד.

הנחייתו של נתניהו ניתנה לבקשת ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ולבקשת שרת התרבות מירי רגב שהגיעה גם היא לנחם את בני המשפחה בעקבות הירצחו של הרב רזיאל שבח הי''ד בפיגוע ירי.

האלמנה, יעל שבח, אמרה לראש הסגל בלשכת נתניהו, "סליחה שאני אומרת אבל זה מביך, זו פשוט בדיחה שהיה צריך מישהו למות כדי שנקבל חשמל. ואם כבר אתם מנסים לחפש מחיר לרצח הזה - יש פה ישוב שלם שמחכה לאישור.

"אני רוצה לדעת שבעוד 10 שנים לא יזיזו את הקבר של בעלי כי חיכו יותר מידי, כי לא אישרו את חוות גלעד. אנחנו צריכים להסתכל על האירוע הזה ולהגיד 'זה היה אירוע מכונן'. שילמנו מחיר מטורף שלא רצינו לשלם. אנחנו רוצים לדעת שזה לא קרה לחינם'', הוסיפה האלמנה שפרצה בבכי.

ראש מועצת שומרון, דגן, אמר ''אנחנו רוצים לקום מהשבעה ולדעת שהישוב אושר. אין שום סיבה שבעולם שהישוב הזה לא יאושר, יישוב שיושב על אדמה פרטית של יהודים שמתגוררים כאן.

''אין שום חסם ולכן אנחנו מודים על ההחלטה לתת חשמל ומים אבל זה לא מספיק. זו השעה לאשר את הישוב הזה אחרי 15 שנים. אין שום סיבה שלא", הדגיש דגן.טוען....