אבי גבאי כבר מכריז: ״תם עידן נתניהו״

יו״ר המחנה הציוני שיגר הודעה לחברי סיעתו, בה טען ״מגדל הקלפים העברייני שראש הממשלה בנה בשנים האחרונות קורס עליו ועל סביבתו״.

עדו בן פורת , ה' באדר תשע"ח

אבי גבאי
אבי גבאי
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, פרסם הערב (שלישי) הודעה לחברי הסיעה בצל ההתפתחויות בחקירות שבהן מעורב ראש הממשלה נתניהו או אנשיו הקרובים.

״תם עדין נתניהו", הכריז גבאי. "עלינו להיערך לבחירות בקרוב".

על פי הדיווח בחדשות 2, גבאי תקף בחריפות את נתניהו וטען "מגדל הקלפים העברייני שראש הממשלה בנה בשנים האחרונות - השחתת השירות הציבורי, הפגיעה בשלטון החוק, האיום על חופש העיתונות, ומעל לכל: הפילוג והשיסוי של קבוצות בחברה הישראלית זו בזו - קורס עליו ועל סביבתו".

לדברי גבאי, השרים בנט וכחלון יבינו בימים הקרובים שאין מנוס מהתפטרות ראש הממשלה. ״תהליך הריפוי והתיקון של החברה הישראלית מהימים הרעים האלה יהיה ארוך, אבל אנחנו נעשה את זה", כתב גבאי לחברי הסיעה.

"על כולנו להתרכז במאמץ אחד: לנצח את הבחירות ולהביא לישראל ממשלה והנהגה ערכית, ישרת-דרך, נוהגת בשקיפות, לא מזגזגת ולא שפוטה של אף טייקון. זו חובתנו לציבור".

גבאי הבטיח כי יקים ממשלה שבה ״לא יהיו מילצ'נים, לא מולכואים ולא שמרונים. רק אנשים ישרי-דרך, חדורי תחושת שליחות ציבורית מהמעלה הראשונה, שמוכנים להתגייס לשירות מילואים לאומי המשימה הזו אפשרית. היא בידינו".