השר אלקין ירוץ בי-ם ברשימה עצמאית

השר זאב אלקים ביקש את שילוב הליכוד במסגרת רשימה רחבה, אך ראשי הסניף המקומי סירבו לכך, כך מגלים מקורביו.

ערוץ 7 , י"ד בתמוז תשע"ח

השר אלקין
השר אלקין
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

השר זאב אלקין עתיד לרוץ בראש רשימה עצמאית לראשות עיריית ירושלים, לאחר שהציע לסיעת הליכוד המקומית להצטרף אליו אך נענה בסירוב.

בסביבתו של השר אומרים כי "השר אלקין לא מתנתק מהליכוד, אלא להיפך, מבקש מתנועת הליכוד את תמיכתה במועמדתו כאיש הליכוד לראשות העיר ירושלים במסגרת רשימה רחבה, כפי שנהוג ברוב מוחלט של הרשויות בהן אנשי הליכוד מתמודדים לרשות העיר".

עוד אמרו כי "בהתאם לנוהג זה, השר אלקין פועל כדי להקים רשימה רחבה שתשלב כוחות שונים בירושלים ולכן גם הציע לרשימת סניף הליכוד להשתלב כשותף מרכזי לרשימה הרחבה בראשותו, למרות שסניף הליכוד אינו מיוצג כיום במועצת העיר".

מקורביו של השר הוסיפו כי "לצערנו, נכון לעכשיו, ראשי הסניף אינם מעוניינים לקחת חלק ברשימה הרחבה ומעדיפים להתמודד למועצת העיר ברשימה נפרדת. על כן, ביקש השר אלקין מהוועדה המוניציפאלית של הליכוד, בהתאם למדיניות הכוללת בכל הארץ ובדומה לאופן ההתמודדות של ראשי ערים אחרים מהליכוד, לאפשר לו להתמודד ברשימה עצמאית רחבה בתמיכת תנועת הליכוד במועמדותו לראשות העיר".

"יש לציין כי השר אלקין ישמח אם ראשי סניף הליכוד בירושלים ישנו את גישתם ויקחו חלק ברשימה הרחבה שהוא מקים שתביא לניצחון נציג הליכוד בבחירות לראשות העיר", סיכמו בסביבת השר.