התינוק נולד בתחנת הדלק

קריאה שהגיעה למוקד מד"א על אישה שכורעת ללדת בתחנת הדלק הסמוכה לצומת בנימינה הסתיימה בכי טוב כשצוות מד"א השלים את קבלת הלידה.

ערוץ 7 , י"ט בתמוז תשע"ח

התינוק בידיה של חובשת מד"א
התינוק בידיה של חובשת מד"א
צילום: דוברות מד"א

במוקד 101 של מד"א במרחב שרון התקבל אתמול (ראשון) בשעה 08:45 בבוקר דיווח על אשה שכורעת ללדת בתוך רכב בתחנת הדלק הסמוכה לצומת בנימינה.

חובש מד"א יוסף כורדי תידרך את בן המשפחה שהסיע את היולדת (בשפה הערבית) להיערך לקבלת הלידה ולהשכיב את היולדת על המושב האחורי ברכב, והתינוק החל לצאת.

במקביל צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א עם הפראמדיק עומר דעייף, חובש בכיר מאיר סויסה והחובשת פלי מגיד, שהיו סמוך לכניסה לאור עקיבא הוזנקו והגיעו למקום בתוך דקות בודדות.

"מצאנו את האשה הצעירה בתוך הרכב כשהלידה בעיצומה", מספר הפאראמדיק עומר דעייף, "שלפנו את ערכת הלידה שבנט"ן והשלמנו את הליך הלידה ולאויר העולם הגיח תינוק חמוד שמיד החל לבכות".

"העברנו את האם הצעירה בת ה- 20 (תושבת ג'אסר אזרקא) שלה זו הלידה הראשונה לניידת טיפול נמרץ ופינינו את השנים לבית החולים הלל יפה כשמצבם טוב. זו בהחלט לא לידה שיגרתית ולשמחתנו הכל עבר בשלום. אני מאחל לה הרבה מזל טוב ושאת הלידה הבאה תלד בחדר לידה בבית חולים", סיכם הפראמדיק עומר.