סערה ברשתות החברתיות

ליאור שליין יחליף את רזי ברקאי שיוצא לחופשה מגל''צ בחודש אוגוסט. במקביל נבדקת האפשרות ששליין יעבור מערוץ עשר ל''כאן 11''.

ערוץ 7 , י"ג באב תשע"ח

ליאור שליין ומרב מיכאלי
ליאור שליין ומרב מיכאלי
צילום: Moshe Shai/Flash 90

איש התקשורת ליאור שליין המזוהה עם השמאל יחליף בחודש אוגוסט את רזי ברקאי ב'מה בוער' בגלי צה''ל, בשל יציאת ברקאי לחופשה.

אתר "אייס" דיווח כי רינה מצליח ובועז ביסמוט, המגישים את התכנית לצד ברקאי, ימשיכו גם לצד שליין.

שליין אמר הבוקר "זה כבוד גדול עבורי שרזי רואה בי ראוי למלא את מקומו כשהוא בחופשה, ואני מקווה לא להרוס ב-4 שבועות את מה שהוא בנה ב-23 שנה".

בימים האחרונים דווח כי שליין צפוי להיפגש בימים הקרובים עם הנהלת התאגיד ''כאן'' לקראת מעבר אפשרי שלו מערוץ עשר ל''כאן 11''.

ברשתות החברתיות החלה מתקפה על ההחלטה המסתמנת של ראשי התאגיד הציבורי לקבל אליהם את תוכנית הבידור של שליין - ''גב האומה''.

"היה עדיף שיעוף לנו מהעיניים, אנחנו לא חייבים לממן את הארסיות שמבעבעת מפיו. ואם כאן 11 חושבים שיהיה להם יותר רייטינג אז הם טועים כי הם יאבדו את מעט הצופים שעוד נשארו שם. לפני שהערוץ יעבור להיות ערוץ ההיסטוריה והנוסטלגיה", נכתב בטוויטר על ידי אחד הגולשים.

גולש נוסף כתב "בטח ינהל תעמולה על חשבוננו, איך הם עושים את זה מהמקפצה ובאור השמש מול כולם, לא שמים עלינו פשוט, מכניסים לנו אצבע לעין. על הכסף שלנו מנהלים תעמולה".

איש התקשורת שמעון ריקלין צייץ, "שלום לשמעון אלקבץ. שליין מחליף את רזי? אתה רציני? שונא פתולוגי של הימין והדתיים, בן זוג של חברת כנסת וזה נראה לך סביר לתת לו תוכנית אקטואליה??? הגזמת".