יואב גלנט:
"התיישבות מביאה ביטחון"

שר הבינוי והשיכון נאם בחגיגות סיום הקיץ ביישוב בית אל, "המתיישבים ביהודה ושומרון הם ביטוי וסמל להצלחתו של המפעל הציוני''.

אלירן אהרון , ט"ז באלול תשע"ח

יואב גלנט
יואב גלנט
צילום: אלירן אהרון

שר הבינוי והשיכון יואב גלנט (כולנו) שהשתתף בחגיגות סיום הקיץ ביישוב בית אל בבנימין, קיבל את אות ''יקיר ההתיישבות'' מראש המועצה המקומית שי אלון.

גלנט הגיע לבית אל כדי להשתתף באירוע שבמהלכו הופיעו האמנים אהוד בנאי וישי ריבו מול אלפי תושבים ואורחים שהגיעו מיישובי בנימין.

"צריך להגיד בקול חזק וברור: מימוש הציונות בארץ ישראל הוא ההתיישבות ביהודה, שומרון, בקעת הירדן, הערבה, הנגב והגליל, בכל מקום שבו יש התיישבות ויש חקלאות יהיה גם ביטחון. זו הנוסחה הבטוחה שהוכחה על ידי הציונות מאז 120 שנה וב-50 השנים האחרונות גם ביהודה ושומרון", אמר גלנט.

שר הבינוי סיפר על ביקורו היום באבני חפץ, ''אני זוכר את היישוב עם כמה קרוואנים לפני למעלה מעשרים שנה. הייתי גם בחוות גלעד, אני זוכר את הקמת היישוב ב-2002 ואני רואה מה קורה שם היום, שינוי דרמטי".

לדברי גלנט, "המתיישבים ביהודה ושומרון הם ביטוי וסמל להצלחתו של המפעל הציוני. אנחנו רואים את זה בכל שדרות העם ובצה''ל. אני מברך את הלוחמים שלנו ואת כל אלה שנושאים על גבם את נטל הביטחון".טוען....