"מועמד מועדף"
רבני הציונות הדתית בעד ישראל גנץ

הרב דב ליאור, הרב דב הכהן קוק, הרב אברהם צוקרמן והרב שבתי סבתו חתמו על מכתבי תמיכה במועמדותו של ישראל גנץ לראשות מועצת בנימין.

ערוץ 7 , ל' בתשרי תשע"ט

הרב ליאור וישראל גנץ
הרב ליאור וישראל גנץ
יח"צ

רבנים בציונות הדתית קוראים לתושבי המועצה האזורית בנימין לבחור במועמד ישראל גנץ לראשות המועצה.

הרב דב ליאור כותב במכתבו, "הנני להמליץ על המועמד ישראל גנץ המוכר לי באופן אישי כמתאים לתפקיד חשוב זה, הן בשל ניסיונו בשטח והן בשל אישיותו".

הרב שבתי סבתו כתב "אישיותו התורנית והישראלית ונקיות כפיו, ענוותנותו ודבקותו במשימה ובחזון מתוך אחריות ושותפות בנשיאה בעול צרכי הציבור, מציבים אותו כמועמד ראוי ומועדף לראשות המועצה".

הרב אברהם יהושע צוקרמן כתב "ערכיך מבוססים על אמונתך בהשם יתברך, קדושת עם ישראל תורתו וארצו. כסגן ראש המועצה יישמת כל אלה בתכניותיך בהתיישבות, במסירותך לזולת ובחיזוק החינוך התורני".

הרב דב הכהן קוק כותב "אני מברך את כל המסייעים את ידידי ישראל גנץ נ"י לראשות מועצת מטה בנימין. כמובן שזו ברכה יקרה ואמיתית שיש בה ממש ולא כמסייע בלבד".

ממטה ישראל גנץ נמסר: "מעריכים ומוקירים את רבני הציונות הדתית אשר העניקו את תמיכתם המובהקת לבחירתו של ישראל גנץ לראשות מועצת בנימין. כפי שהתחייב, לאחר היבחרו לראשות המועצה יביא גנץ כח חדש לבנימין ויפעל במעשים למען כלל המגזרים בכל יישובי בנימין".