אל תפסיקו לשיר

פרויקט מוזיקלי מרגש בשם "קול המלאכים" יאפשר לילדי תסמונת דאון לשיר, לנגן ולהקליט יחד עם משפחתם. "יש להם רק דבר אחד בלב- אהבה".

אורלי הררי , כ"ז בחשון תשע"ט

קול המלאכים
קול המלאכים
צילום: יח"צ קול המלאכים

עמותת "תסמותק" בשיתוף פעולה עם המוסיקאי ישראל כסיף מתכננים להקים מרכז מוסיקלי לילדים מיוחדים שיוקם באולפנים של כסיף, ''אולפני קלמנטינה''.

הפרויקט נולד בעקבות מפגש בין כסיף לפעילות העמותה, ומתוך ההכרה שמוסיקה תורמת להתפתחותם של ילדי תסמונת דאון ויכולה לסייע להם רבות בתהליך רכישת השפה כבר מגיל קטן.

הכספים שיגויסו במסגרת קמפיין לגיוס המונים שעורכת העמותה, יוקדשו לשנה של פעילות על בסיס שבועי, במסגרתה האולפנים יהפכו למרכז מוזיקלי עבור ילדי "תסמותק" ובני משפחותיהם. הילדים ישירו, ינגנו ויקליטו שירים ביחד עם המשפחה.

הכספים מיועדים להנגשת האולפן עבור ילדים בעלי צריכים מיוחדים, סל ליולדת – עבור אמהות טריות לילדי "תסמותק" ושיא הפרויקט- הפקת אלבום "קול המלאכים" בשיתוף אמנים אהובים ומוכרים כמו אריאל זילבר, גולן אזולאי, אמיר דדון, רוני דלומי, והצמד שמעון ולוי.

"מי שלא ראה ילד או ילדת תסמונת דאון שאוחזים מיקרופון, שרים ומגשימים את חלומם להיות זמרים, לא ראה רגע מרגש מעולם", תיאר כסיף. ''זכיתי להכיר מקרוב את הילדים המיוחדים האלה שיש להם רק דבר אחד בלב- אהבה".