הפיגוע בעפרה: נקבע מותו של התינוק

בית החולים שערי צדק פרסם הודעה על פטירת התינוק שיולד לאחר הפיגוע בו נפצעו הוריו בצומת עפרה. הוא יובא למנוחות בהר הזיתים.

ערוץ 7 , ד' בטבת תשע"ט | עודכן: 20:19

איש רן
איש רן
צילום: באדיבות המשפחה

בית החולים שערי צדק פרסם הערב (רביעי) הודעה על פטירת התינוק של בני הזוג שירה ועמיחי איש רן שנפצעו בפיגוע בצומת עפרה בתחילת השבוע.

"בצער רב אנו מודיעים על פטירת הילוד של שירה ועמיחי, ארבעה ימים לאחר הפיגוע, למרות מאמצי רופאי הפגייה להצילו", נמסר מטעם בית החולים.

הלווית התינוק תתקיים בשעה 21:45 בחלקת צור בהר הזיתים בירושלים.

אביה של שירה, חיים סילברשטיין, סיפר אתמול: "שירה התעוררה לפני כמה דקות וזאת הפעם ראשונה שהם נפגשו כשהיא בהכרה. הם החזיקו ידיים וחייכו אבל לא יכלו לדבר. אין לנו מילים לתאר את השמחה, הזו למרות שמצבה עדיין קשה. אבל חייה ניצלו ואנחנו מברכים על הנס הזה".

לגבי התינוק הוסיף: "זה תינוק קטן שנולד בטרם עת עם טראומה מאוד גדולה. הוא התחיל את החיים שלו במצב קשה ביותר ואנחנו מתפללים שהוא ישרוד".

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי (הליכוד) ביקרה את שירה איש-רן בבית החולים שערי צדק. "ביקרתי היום את שירה ועמיחי שנפגעו בפיגוע הירי הקשה בעפרה. פגשתי שתי משפחות מופלאות, משפחת סילברשטיין ומשפחת איש רן, שלא הפסיקו להודות על הנס הגדול של ההתאוששות של שירה, ועל כל התפילות של עם ישראל בכל רחבי העולם".