להנציח את זכרו של יובל הי"ד

ראש העיר אשקלון נפגש עם אילנית ומוטי מור יוסף, הוריו של לוחם נצח יהודה החייל יובל ז"ל, שנרצח בפיגוע בגבעת אסף לפני כחודשיים.

אורלי הררי , ז' באדר תשע"ט

פגישה אצל ראש העיר
פגישה אצל ראש העיר
צילום: עיריית אשקלון

ראש העיר אשקלון, תומר גלאם, נפגש עם אילנית ומוטי מור יוסף, הוריו של לוחם נצח יהודה החייל יובל ז"ל, שנרצח בפיגוע בגבעת אסף לפני כחודשיים.

במהלך הפגישה שיתפו ההורים את ראש העיר בהתמודדות שלהם עם השכול והאובדן הגדול. כמו כן, בחנו יחד דרכים להנצחת זכרו של יובל במרחב העירוני, כמו גם באתרים מסוימים בעיר ובאפשרות העירייה לסיוע בגיוס תרומות בנושא.

ראש העיר אמר למשפחה "ההנצחה היא חלק מרכזי בהתמודדות עם האובדן והצער הגדול שעדיין מלווים את המשפחה, יום יום, שעה שעה. חיזקתי את ידיהם והבטחתי כי נעשה כל שביכולתנו על מנת לסייע להנציח את זכרו ומורשתו, הקצרה לצערנו אך המשמעותית, של יובל, בעיר אשקלון".

מוטי ואילנית מור יוסף אמרו לראש העיר, "במהלך חייו הוא הספיק להשאיר חותם על הרבה אנשים ואנחנו רוצים שימשיכו לזכור אותו. ימשיכו לזכור את הדרך הטובה שלו, את הנתינה, הסיוע והאהבה שפיזר. בימים אלו אנחנו כותבים ספר תורה על שמו ונחשפים בכל יום ויום לעוד יוזמות להנצחתו. כעת, אנחנו רוצים ליזום גם הנצחה ברמה העירונית".