קמפיין לחץ על המלון שהסיר את השלט

לאחר שמלון פרימה הסיר את שלט הענק שהכריז "אבא ואמא=משפחה", תנועת בוחרים במשפחה מבקשת מהציבור לשלוח מיילים למלון.

תגיות: מלונות להט"ב
גיל רונן , ט' באדר תשע"ט

השלט בכניסה לירושלים
השלט בכניסה לירושלים
צילום: תנועת חזון

מלון "פרימה" בירושלים הסיר אתמול את שלט הענק שהכריז "אבא ואמא=משפחה" בלחץ תנועות הלהט"ב. תנועת "בוחרים במשפחה" קוראת לציבור להפעיל לחץ נגדי.

בעמוד שהוקם לצורך העניין נכתב: "לאחרונה הוסר שלט 'אבא ואמא=משפחה' על ידי רשת 'מלונות פרימה' על אף שנתלה כדין ובתשלום. סתימת הפיות ההזויה הזו מחייבת אותנו להתעורר.

"אבא ואמא = משפחה. נקודה. כל כך יהודי, כל כך ישראלי. כל כך פשוט. בואו נסייע למנהלי 'מלונות פרימה' להחזיר את השלט למקומו!"

הגולשים מתבקשים לשלוח מייל להנהלת רשת המלונות, בסיוע הממשק. "מאות מיילים של לקוחות בטח יעשו את העבודה, יפסיקו את סתימת הפיות האומללה הזו ויתנו אומץ למנהלי 'מלונות פרימה' להשיב את השלט למקומו", נכתב.

בעמוד הפייסבוק של הרשת כתב מנכ"ל הרשת, אבי דור: "כמנכ"ל רשת מלונות פרימה אני מצר ומתנצל על השלט הפוגעני אשר נתלה על קיר מלון פרימה פארק בירושלים.

מנכ"ל רשת המלונות הודיע אתמול: "השלט נתלה ע״י חברת פרסום חיצונית שאנו משכירים לה את שטח הפרסום. לאחר ששמנו לב לשילוט הפוגעני והגזעני אשר אנו סולדים ומגנים אותו מכל וכול השלט הוסר. אנו נסיק מסקנות מאירוע מצער זה ונדאג שלהבא כל שילוט יעבור בדיקה לפני שייתלה על קיר המלון."

פעיל להט"בי פנה לפני כן למלון והזהיר כי הוא עלול לאבד לקוחות להט"ביים, בין היתר ביום "צעדת הגאווה".