אושרת קוטלר: "זו התוצאה של כיבוש"

המגישה אושרת קוטלר סיימה כתבה על הנחל החרדי: שולחים את הילדים לצבא, לשטחים ומקבלים אותם ׳חיות אדם׳. זו התוצאה של הכיבוש.

ערוץ 7 , י"א באדר תשע"ט

אושרת קוטלר
אושרת קוטלר
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

אושרת קוטלר: "זו התוצאה של כיבוש"

המגישה אושרת קוטלר סיימה כתבה על חיילי הנחל החרדי באמירה פוליטית נגד יהודה ושומרון, "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים ומקבלים אותם ׳חיות אדם׳. זו התוצאה של הכיבוש", אמרה.

הכתבה עסקה בחיילי גדוד "נצח יהודה", ששני חבריהם נרצחו בצומת גבעת אסף, וחשודים כי הכו פלסטינים במהלך מבצע מעצרים אחרי הרצח.

יו"ר הימין החדש ושר החינוך נפתלי בנט הגיב לה בטוויטר "אושרת, התבלבלת. חיילי צה"ל מוסרים את נפשם כדי שאת תוכלי לישון בשקט. חיות אדם אלו המחבלים שרוצחים ילדים במיטתם, נערה שהולכת לטיול או משפחה שלמה שנוסעת בכביש. חיילי צה"ל הם הילדים שלנו, העוצמה שלנו. תתנצלי", כתב בנט.

ראש הממשלה נתניהו גינה את דבריה של המגישה, "אני גאה בחיילי צה״ל ואוהב אותם מאוד. דבריה של אושרת קוטלר ראויים לכל גינוי".

הרב רפי פרץ, יו"ר הבית היהודי, הגיב "כמי שהקדיש שנים רבות בצה"ל וליווה יום יום את טובי בניה של מדינת ישראל בצה"ל על כל יחידותיו אני דורש מהגברת אושרת קוטלר להתנצל על דבריה המבישים.

חיילי צה"ל הם מיטב בניה של מדינת ישראל, ציוניים אמיתיים. חוד החנית העומדים להגנת כל עם ישראל ומסכנים את חייהם בכל רגע כדי שכולנו כולל אושרת קוטלר נוכל לחיות במדינה הזאת".

מחדשות 13 נמסר בתגובה "אושרת קוטלר היא עיתונאית דעתנית, שמביעה את דעותיה מעת לעת, כמו גם עיתונאים אחרים במערכת שמחזיקים בדעות אחרות. אושרת הביעה את דעתה האישית בלבד".