השחקן עבר גיור וייחשב כישראלי

טרנס ווטסון בן ה-31, שחקנה לשעבר של מכבי אשדוד/באר טוביה, עבר גיור דרך ארגון "נפש בנפש" וחוזר לישראל כישראלי כשחתם בבאר שבע

נרי וייס , ל' באדר תשע"ט

ווטסון במדי אשדוד. יפגוש אותה הפעם כיריב
ווטסון במדי אשדוד. יפגוש אותה הפעם כיריב
צילום: מנהלת הליגה

חוזר לארץ כישראלי. שנה וחצי אחרי שעזב את ישראל כשחקן זר, חוזר טרנס ווטסון לארץ והפעם כישראלי לכל דבר ועניין.

את דרכו בישראל החל הסנטר בן ה-31 דווקא בליגה השניה, הליגה הלאומית, שם היה אחד השחקנים הגבוהים הטובים ביותר ולאחר שתי קדנציות שם, במדי מכבי קריית גת והפועל כפר סבא, קיבל את ההזדמנות בליגת העל כשחתם בעונת 2016/17 במדי מכבי אשדוד/באר טוביה על חוזה זמני, במקומו של דייויד לאורי הפצוע.

האמריקאי הרשים מיד במדי אשדוד כשבשש הופעותיו קלע 6.3 נקודות והוריד 3.7 כדורים חוזרים למשחק. באשדוד רצו מאוד להמשיך את ההתקשרות עם הסנטר האמריקאי לאחר תום החוזה הזמני, אך זה בחר לעזוב.

אם לא די בכך שמדובר בשחקן שמכיר את הליגה הישראלית ויכול להתאקלם במהרה בחזרה, מדובר בהחתמה משמעותית מבחינת העולה החדשה מבאר שבע, כשזה יוכר כישראלי לאחר שעבר גיור כהלכה דרך ארגון "נפש בנפש" ואף קיבל אזרחות לאחר שעמד בכל התנאים.

ווטסון יוכל לשחק כבר במשחק הליגה הקרוב של הדרומיים מבאר שבע, ביום שני, מול לא אחרת מאשר קבוצתו הקודמת בישראל - מכבי אשדוד.

מהפועל באר נמסר כי "הפוורוורד המתאזרח טרנס ווטסון בוגר מכללת בול סטייט, ששיחק בשנים האחרונות בליגה הפינית, האיסלנדית וכזר במכבי אשדוד/באר טוביה מליגת ווינר, הפועל כפר סבא ומכבי קריית גת מהליגה הלאומית חתם בקבוצה וישחק בה בעונה וחצי הקרובות כישראלי. השחקן יעמוד לרשותו של המאמן רמי הדר והצוות המקצועי כבר במשחק הקרוב בליגה נגד מכבי אשדוד ביום ב׳".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il