הרב פרץ: שוחחתי עם בנט ושקד, צר לי על התוצאות

יו"ר מפלגת הבית היהודי התקשר אל מנהיגי 'הימין החדש' והביע את צערו על התוצאות שהשיגו בבחירות. ״אנחנו לא שיכורי ניצחון״

יוני קמפינסקי , י"ב בניסן תשע"ט

הרב רפי פרץ בטקס הרמת הכוסית, הערב
הרב רפי פרץ בטקס הרמת הכוסית, הערב
צילום: יוני קמפינסקי

יו"ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ, חשף הערב (רביעי) בטקס הרמת כוסית של מפלגת 'הבית היהודי' במועדון הגולה בפתח תקווה כי שוחח עם השרים נפתלי בנט ואיילת שקד זאת לאור התוצאות הרשמיות של הבחירות.

"אנחנו לא שיכורי ניצחון. שאלו אותי פעם ועוד פעם, 'תגיד, באמת יש לך איזו שמחה לאיד בתוכך על מה שקרה? שאתם ניצחתם והם הפסידו'? התקשרתי היום גם לאיילת שקד וגם לנפתלי והבעתי את הצער והכאב של כולנו ממה שקרה ומזה שהפסדנו כל כך הרבה קולות. אמרתי להם שאני יודע, שומע ורואה הרבה דברים טובים שהם עשו ואנחנו לא יורקים למקום הטוב הזה. הציונות הדתית קיבלה מהזוג הזה הרבה דברים טובים".

"הקב"ה מוביל את המציאות. אנחנו לא שיכורי ניצחון. אנחנו יודעים שמוטלת על כתפינו אחריות ויוצאים מהחודשיים הבלתי אפשריים האלה", הוסיף הרב פרץ.

הוא סיפר, "לא תיכננתי ולא רציתי להגיע לזירה הזאת. אחרי שזה קרה אני שמח ורוצה והכל בסדר. אם מישהו היה אומר לי בהתחלה שזה מה שמחכה לי בחודשיים האלה, לא היו מוצאים אותי גם מתחת לבלטות בבית שלי. היום אני אומר שאני מאושר. פגשתי חבורה נפלאה, פגשתי אנשים ישרים ויקרים, אנשי אמת שנושאים יחד במשא המשותף ואין אלונקה שכבדה עלינו".