כוכב מכבי ת"א ימשיך לעונה נוספת

אחרי שנראה היה כי מלך השערים של מכבי העונה יעבור לקבוצה אחרת ובתום משא ומתן מפרך, הודיעה מכבי ת"א על הישארותו של אלירן עטר

נרי וייס , כ"ב באייר תשע"ט

עטר. עונה נוספת במדים הצהובים
עטר. עונה נוספת במדים הצהובים
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

נשאר במרכז. אחרי שנים רבות בהן נדד מקבוצה לקבוצה, בגיל 32 אלירן עטר סוף סוף נשאר בקבוצה אחת בתום חוזהו.

אחרי שסיים את העונה עם תואר אישי של מלך השערים של האלופה הנכנסת ותואר אליפות המדינה בכדורגל, סיכם היום (שני) עטר לעונה נוספת במדי מכבי ת"א, אותה הוא ינסה להעלות לשלב הבתים של ליגת האלופות או הליגה האירופית לכל הפחות.

עטר שגם בקדנציה הקודמת שלו במכבי שיחק במדיה במשך שלוש שנים, הספיק לעבור ממנה לריימס הצרפתית ולעשות פרסה מהירה לישראל כשחתם במכבי חיפה לאחר שנה וחצי בלבד.

אחרי שלא מצא את מקומו בחיפה ונבעט משם על ידי הנהלת המועדון, במכבי החזירו את החלוץ שגדל בבני יהודה אליהם ומאז הוא פורח שוב וכובש ללא הפסקה.

אחרי שזכה איתה בשתי אליפויות, כעת ינסה עטר הן להגן על התואר היוקרתי ביותר בכדורגל הישראלי והן להביא את מכבי לשיאים חדשים, בדומה לחברו למדים הצהובים של ת"א לפני מספר שנים - ערן זהבי. האם עטר יצליח לרשת את מקומו של הקשר המצטיין?

לאתר הרשמי של מכבי ת"א אמר עטר: "אני שמח להמשיך במכבי לעונה נוספת. זה מרגיש לי הכי טבעי להיות חלק ממועדון בו עשיתי את ההישגים הגדולים ביותר בקריירה שלי בשאיפה לזכות בתארים נוספים ולהגיע הכי רחוק שאפשר בכל מפעל בו אנו משחקים".

מנכ"ל מכבי ת"א, בן מנספורד, הוסיף: "ההצלחה בעונה שעברה הייתה כתוצאה ממאמץ קבוצתי ואלירן היה שותף מלא לכך. אני מאושר להודיע כי אלירן ימשיך ללבוש צהוב בעונה הבאה ומצפה לראות אותו מוליך את הקבוצה קדימה".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il