פרקליט הנאשם באונס: התיק יתהפך

עורך דינו של הנאשם באונס הילדה בת ה-7 טוען כי ישנן קשיים בתיק החקירה. ''אנשים הולכים להיות בהלם מהתוצאה שתתקבל בימים הקרובים''.

ערוץ 7 , ט"ו בסיון תשע"ט

אילוסטרציה
אילוסטרציה
צילום: ISTOCK

עו"ד נאשף דרוויש, פרקליטו של הפלסטיני הנאשם באונס הילדה בת ה-7 באזור מודיעין מעלה הבוקר (שלישי) תהיות בדבר התנהלות החקירה.

בשיחה עם חדשות 12 אמר עו"ד נאשף דרוויש: "לאחר שעיינתי בפרטי התיק אני יכול להגיד לך - מדובר במשפט דרייפוס, התיק יתהפך בימים הקרובים".

פרקליטו של הנאשם הוסיף: "אני אומר בוודאות שאנשים הולכים להיות בהלם מהתוצאה שתתקבל בימים הקרובים''.

בריאיון לגלי צה"ל סיפר עורך הדין ''אמנם לא פגשתי אותו, אך שוחחתי עמו ועם חברי משפחתו. ראיתי את כתב האישום, אין מחלוקת על חומרת הדברים ככל שרשום בכתב האישום: אם הוא נכון, זה אירוע חמור".

עורך הדין הוסיף: "הוא מנהל חיים נורמטיביים והדבר הזה בא כרעידת אדמה לו ולמשפחתו. הוא עובד שם שנים, אף פעם לא עלתה טענה כזו. אתה רואה את האדם הנורמטיבי הזה ומצד שני אתה רואה את הסיפור המזעזע - משהו לא מסתדר.

"המקרה הזה הוא מקרה מאוד ייחודי שמעלה הרבה תהיות - לא רואים הרבה סיפורים כאלו", טען עורך הדין. "מיוחסים לו בכתב האישום דברים חמורים, אבל לראות איך פוליטיקאים בכירים וראש הממשלה באים ומתייחסים לסיפור - רק בגלל שהוא ערבי לא מגיעה לו חזקת החפות?".

פעילי ימין מפגינים בכניסה לדיר קדיס