כיצד גם את תוכלי להשתחרר מהכמיהה למתוקים ושומניים ולרדת במשקל ללא דיאטה?

ד"ר אולגה סמיונוב מדברת על כישלון הדיאטות והשינוי האמיתי שכן מאפשר לרדת במשקל.

תוכן שיווקי , י"ח בתמוז תשע"ט | עודכן: 20:11

דיאטה
דיאטה
istock

"למרות היצע הדיאטות הרחב שיש כיום בשוק, אין זה סוד שרוב הדיאטות נכשלות. נמצא כי ב 95-99% מהמקרים דיאטות לא יעילות", משתפת הפסיכולוגית והמומחית לירידה במשקל ללא דיאטה, ד"ר אולגה סמיונוב.

מדוע כל כך קשה לנו לרדת במשקל?

"אחת הסיבות היא המשיכה שאנו חווים למאכלים עתירי קלוריות ושומן, כגון עוגיות, שוקולד, עוגות, פסטות, מאכלים שומניים ומלוחים ושתיה מתוקה.

אנשים רבים לא מצליחים לעמוד בפיתוי של המאכלים הללו לאורך זמן. ההתפתות החוזרת והנשנית למאכלים משמינים ומזיקים אלו, מסכלת כל ניסיון לרדת במשקל ולשמר אותו בטווח הארוך, וגורמת לתחושות של תסכול וייאוש".

מדוע אנחנו ממשיכים לאכול את מה שמשמין ומזיק?

"מה שחשוב להבין זה שחוסר היכולת להפסיק לצרוך מאכלים עתירי סוכר ושומן לא נובעת כלל וכלל מ'אופי חלש' או מ'חוסר משמעת עצמית'. המשיכה למאכלים אלו והצריכה שלהם נובעת מההתמכרות לסוכר שומן. מחקרים מצביעים על כך שמאכלים מתוקים ושומניים ממכרים! זהו הסם של המאה ה21!", הדגישה. "מחקרים שנערכו לאחרונה מצאו למשל כי עוגיות ועוגות, ממכרות במובנים מסוימים כמו הסמים קוקאין והרואין".

במילים אחרות: אנחנו מתמכרים למאכלים מתוקים ושומניים ומתקשים לעמוד בפני הפיתוי שלהם, ולכן לא מצליחים לרדת במשקל ולשמר אותו בטווח הארוך.

ומהי הדרך להפסיק את המשיכה למאכלים השומניים והמתוקים?

"ניתן להשתחרר מהתלות במאכלים המשמינים בקלות, ולרדת במשקל ללא דיאטה, בעזרת השיטה המבוססת מדעית והחדשנית EFT טאפינג. מדובר בשיטה פסיכולוגית שמשנה את התגובה המוחית וההתנהגותית שלנו למאכלים המשמינים, כך שבמקום לחוות השתוקקות אליהם אנחנו חווים אדישות וכשאת לא מתפתה למאכלים המזיקים הללו, את גם יורדת במשקל, בלי מאבקים פנימיים".

אמרת שהשיטה מבוססת מדעית?

"אכן. במחקר נימצא כי נבדקים שעברו טיפולי EFT טאפינג, לא נזקקו עוד לגיוס תמידי של כוח הרצון על מנת להימנע ממאכלים משמינים, כיוון שהם פשוט הפסיקו להשתוקק אליהם. במעקב שנערך שנה לאחר מכן, נימצא כי הישגים אלו נשמרו לאורך זמן. יתרה מכך, רוב המשתתפים במחקר דיווחו שהם שכחו לחלוטין מהמאכלים שהם השתוקקו להם לפני הטיפול, ומאז לא אכלו אותם כלל. בהתאם לכך, שינויים אלו גרמו לירידה משמעותית במשקל".

ד"ר סמיונוב למדה את השיטות המתקדמות של EFT לירידה במשקל מהמומחים והחוקרים המובילים בעולם ומאז מסייעת לנשים רבות מהארץ ומהעולם להשתחרר מהתלות במאכלים המשמינים.

תוכלי לשתף במקרים מעניינים שעזרת להם?

"בוודאי. למשל, לאה פוגל מהמרכז השתחררה מההתמכרות שהייתה לה לשוקולד ולמתוקים ותוך שבוע וחצי ירדה 2 ק"ג, והמשיכה לרדת במשקל גם לאחר מכן. גלי כהן מלוס אנג'לס הפכה לאדישה לחלוטין לשוקולד וחוותה ירדה במשקל תוך שבועיים וחצי, ואילו שני חן מטורונטו השתחררה מהג'אנק פוד וירדה 5 ק"ג תוך 5 שבועות בלבד. ואלו הם רק חלק קטן מסיפורי ההצלחה המרגשים".

תשתפי אותנו בפרטי הדרכה האינטרנטית המיוחדת שאת מעבירה?

"בשמחה. אני פותחת את השערים בפני מי שרוצה להכיר את השיטה קצת יותר מקרוב כמו גם את הרעיון של ירידה במשקל ללא דיאטה, ומזמינה להדרכה אינטרנטית בלעדית שבה אני אספר על EFT טאפינג לירידה במשקל, וכבר במהלך ההדרכה נתרגל כולנו יחד שחרור ממאכל משמין".

ההדרכה היא ללא תשלום, אך מספר המקומות מוגבל ונדרשת הרשמה מראש. להרשמה לחצי כאן עכשיו!