איזה מנות להגיש באירוע עסקי?

כשאנחנו עורכים אירוע לעסק, יש לו משמעות שחורגת מעצם האירוע עצמו.

תוכן שיווקי , י"א באב תשע"ט

אירוע עסקי
אירוע עסקי
צילום: pixabay

אומנם הוא חשוב בפני עצמו, אך יש לו גם משמעויות רבות נוספות, בין אם זה ביחס לעובדים, ביחס ללקוחות וביחס לגורמים אחרים, שאמורים להיות חשובים לעסק ובכלל.

אנחנו יכולים למצוא משמעויות לאירועים בעסק, בין אם זה מבחינת יחסי ציבור, מבחינת שיווק ומכירות, מבחינת שימור לקוחות או רצון להביא לקוחות חדשים לחברה, ואפילו אם מדובר באירוע בעסק שמיועד לעובדים, הרי שאנחנו יכולים למצוא משמעויות שונות בכך, החל מתחושת הזדהות וגאווה וכלה ברצון להעניק לעובדים את האירוע הטוב והיפה ביותר שהם השתתפו בו, לגרום להם הנאה בכל היבט והיבט של האירוע.

אחד הדברים שיכולים להשפיע על האירוע כך או אחרת, בין אם מדובר באירוע פרטי ובוודאי באירוע עסקי, הוא שירות הקייטרינג שעובד באירוע ואחראי על הכנת התפריט עבורו.

בסופו של דבר, אירוע טוב נמדד על פי מספר פרמטרים, מספר מאפיינים, אחד העיקריים שבהם הוא שירות קייטרינג שמוצע לאורחים והתפריט שהוא מספק.

כשאנחנו מחליטים לערוך אירוע עסקי, עלינו להחליט לא רק עם איזו חברת קייטרינג אנחנו רוצים לעבוד אלא גם איזה סוג תפריט אנחנו רוצים להציע לאורחים שלנו.

האם יהיה זה תפריט בשרי או חלבי, דהיינו האם נבחר להשתמש בחברת קייטרינג חלבי או בשרי. למרות היתרונות הרבים שנושאים תפריט בשרי, הרי שמשתלם יותר להציע לאורחים שלנו באירוע תפריט חלבי, בוודאי אם הוא מגיע מחברה שמתמחה בכך.

לפני שנסביר את היתרונות של הכנה והגשת תפריט חלבי לאירוע עסקי, הרי שאנחנו יכולים להמליץ לכם על חברת קייטרינג מאמא, חברה עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, אשר מציעה שירותי קייטרינג איכותיים עם תפריט חלבי מגוון, אשר מכיל מנות עשויות מחומרי גלם טריים ואיכותיים, וכל זה מוצע עם שירות ברמה הגבוהה ביותר שאפשר למצוא בתחום.

מדוע משתלם להגיש תפריט חלבי באירוע עסקי

תפריט חלבי, מכיל בתוכו מספר יתרונות שאנחנו לא יכולים למצוא בתפריט בשרי או בתפריטים אחרים.

ראשית, הוא מאוד מגוון, מכיל מנות מסוגים שונים, החל ממאפים, פסטות, פשטידות, קישים, וכלה במנות חלביות ייחודיות. זאת כמובן לצד סלטים ומנות פתיחה אחרות וכן קינוחים מותאמים. כל זה יכול להתאים לאירועים עסקיים בסדרי גודל שונים, קטנים וגדולים.

שנית, אנחנו יכולים לפתור בכך בעיה שקיימת לא פעם כשבוחרים להגיש תפריט בשרי והיא, מה בדיוק אפשר לעשות עם אורחים שאינם אוכלים בשר.

אם אנחנו מציעים להם תפריט חלבי, זה פותר לנו את הבעיה ומאפשר לנו להציע לכל האורחים מנות שהם יוכלו ליהנות מהן.

שלישית, תפריט חלבי מקל עלינו במידה רבה את בעיית הכשרות. לא צריך להבדיל, לא צריך להקפיד, כל עוד לא מערבבים בשר וחלב, זה בסדר גמור.

ארבע, אם אנחנו בוחרים בתפריט חלבי, הרי שאנחנו יכולים להציע לאורחים שלנו גם קינוחים חלביים אמיתיים, כלומר, קינוחים שמוכנים מחלב אמיתי, וזה כולל גלידות, עוגות, עוגיות, סופלה או כל דבר אחר. דברים שאנחנו לא בהכרח יכולים להגיש בתפריט בשרי.

חמש, תפריט חלבי מתאים יותר לסגנון מסוים של אירועים, בין אם מדובר באירועי קיץ, אירועי בוקר, אירועי צהריים. מדובר בתפריט שיכול להיות הרבה יותר קליל, הרבה יותר נוח וזורם.

לסיכום, אם אנחנו רוצים לערוך אירוע בעסק, לא משנה אם מדובר באירוע לעובדים, ללקוחות או לכל גורם אחר שמקושר או עובד איתנו, אנחנו צריכים לדעת כיצד לייצר אירוע ברמה גבוהה, אירוע שלא יישכח, בשביל לייצר לעצמנו תדמית טובה שתעזור לעסק שלנו.

לשם כך, אנחנו צריכים לחשוב על כל פרט ופרט, בין היתר, אנחנו צריכים לחשוב על כל מה שקשור לשירותי הקייטרינג והתפריט שנציע לאורחים שלנו.

לשמחתנו אנחנו יכולים לייצר תפריט מגוון ואיכותי, אם רק נבחן את האופציות השונות בצורה שקולה ונדע לבחור תפריט מותאם עבור סוג האורחים שלנו.