"הצל" נגד ynet

"הצל" מנהל מבצע בדף הפייסבוק שלו נגד אתר ynet וקורא לעוקביו להסיר מהם את הלייק לדף ולמחוק את האפליקציה.

יהונתן גוטליב , כ"ח בתשרי תש"פ

יואב אליאסי (הצל)
יואב אליאסי (הצל)
צילום: אלירן אהרון

יואב אליאסי, "הצל", מנהל מאבק רשת נגד 'ynet' וקורא לעוקביו להסיר את הלייק מדף הפייסבוק שלהם במחאה על "הרדיפה המכוערת שלהם ללא הפסקה את לוחמי נצח יהודה", כהגדרתו.

עד כה רשם אליאסי הצלחה והביא להורדת למעלה מ-15,000 לייקים מדף הפייסבוק של אתר החדשות המונה למעלה ממיליון לייקים.

"נגמרו הימים שהתקשורת מיישרת קו עם 'בצלם' ודומיהם ברדיפת חיילי צה"ל עם עלילות דם", הוא אמר לערוץ 7. "נגמרו הימים ש-ynet משמשים כשופטים ותליינים מטעמם עצמם. מי שיפגע בחיילי צה"ל יפגע בעצמו. רדיפת לוחמי נצח יהודה חייבת להפסק והעם יגיד את דברו".

בפוסט שפרסם אתמול (שבת) בדף הפייסבוק שלו כתב אליאסי: "מאתמול להיום ירדו 3,000 לייקים מהדף של YNET לאחר הרדיפה המכוערת שלהם ללא הפסקה את לוחמי נצח יהודה. זה נחמד אך לא מספיק. כרגע יש בדף שלהם 1,138,134, תראו להם שנמאס לכם מרדיפת לוחמינו ותסירו לייק ולמחוק את האפליקציה. די לשתוק למען לוחמינו למען הצדק".

הבוקר המשיך אליאסי במאבק ופרסם צילום מסך של כותרת ב-'ynet' בה נכתב "צה"ל הרס שוב בית מחבל שהרג את רונן לוברסקי ז"ל". על כך הוא כתב, "תגידו וואי נט מי אתם שתגידו שהוא 'נהרג' כאילו זאת הייתה תאונה מי אתם מי מי ? תתביישו!"

הוא הוסיף, "חברים בכמה שעות הורדנו להם מעל 15,000 לייקים בדף ואלפים מחקו את האפליקציה, ממשיכים למחוק את מי שרודפים ומשפילים את לוחמי צה"ל".

מונה הלייקים בדף הפייסבוק של ynet הבוקר
צילום: צילום מסך