עימות ברדיו: "בושה שאתה קיים''

בן כספית לח"כ מיקי זוהר: "מתבייש שאתה קיים". זוהר השיב: "מתבייש שאתה כתב". כספית הוסיף: "מיקי דרייפוס זוהר".

103FM , כ"ח בחשון תש"פ | עודכן: 15:59

בן כספית
בן כספית
Photo by Flash90

העיתונאי בן כספית התעמת היום (שלישי) עם ח"כ מיקי זוהר מהליכוד בתכניתו ב-103FM.

זוהר עלה לשידור כדי להגיב על הראיון עם השרה לשעבר לימור לבנת שהגדירה את ההפגנה הערב כהפגנה נגד הדמוקרטיה: "אני יודע שהשמאל כבר שנים חושב שגנבנו את המדינה, אבל אני אומר לכם דבר אחד: שמעתי את דבריה של לימור לבנת, יש לה זכויות רבות בתנועת הליכוד אך האופן בו הציגה את הדברים הוא מנותק מהמציאות ומתעלם מהרבה מאוד עובדות ומשנה באופן דרסטי את המציאות הפנים-ליכודית".

לשאלה מה מהדברים שאמרה הפריע לו השיב: "כמעט כל מה שהיא אמרה הפריע לי. אך אני חושב שזה בעיקר הפריע לרוב מתפקדי הליכוד. אם היא חושבת שראש הממשלה כרגע נמצא בסיטואציה הגיונית, ונכון עשו מערכות האכיפה, שפעלו לשנות את גרסאות עדי המדינה, איימו על עדים אחרים שאם לא יעידו כנגד נתניהו אבוי להם... אם כל הדברים הללו בעיניה, כאישה שדוגלת בערכי דמוקרטיה מהמעלה הראשונה, אז צר לי".

המראיין בן כספית התפרץ לדבריו של זוהר ואמר: "באמת צר לי לשמוע את כל שאמרת עכשיו, שאין בו שום קשר למציאות. אנחנו באמת לא חיים באותה המדינה. אני חייב לתקן את מה שאתה אומר".

זוהר לא נותר חייב, וקטע את דבריו: "אתה פוגע במדינה ומגן על השמאל הישראלי. אתה פועל נגד נתניהו".

כספית ענה: "אני פוגע בנתניהו כי זה התפקיד שלי" וסיפר על מקרים אחרים בהם הופעלו לחצים כבדים על עדי מדינה וסיים במילים: "זה שאתם מנסים להרים יד על המערכת לא הופך אתכם לחכמים או צודקים. אני מתבייש בזה שאתה קיים בכלל".

זוהר השיב: "אני מתבייש בזה שאתה כתב. אתה כתב שידוע בעמדותיך המאוד קיצוניות כנגד נתניהו. אתה רודף משפחת נתניהו סדרתי".

כספית השיב: "יש לך טעויות כתיב. אני נרדף משפחת נתניהו סדרתי. הייתי בליכוד הרבה לפניך ואהיה בו גם אחריך. את השטויות שאתה מדבר אי אפשר להדפיס אפילו. אני חושב שנתניהו הוא איש מושחת".

בסיום הראיון כינה כספית את ח"כ זוהר: "מיקי דרייפוס זוהר".